| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Dołączone akcesoria | Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Titan OS |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. |
| Funkcje tunera | PVR - funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 200 x 300 mm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi |
| Seria | PUS8079 |
| Ambilight | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |























































