Philips 65OLED819
to stylowy telewizor OLED Ambilight, który oferuje realistyczne obrazy i mocny dźwięk. Piękny, smukły ekran bez ramki pozwala skoncentrować się na akcji, a efekt Ambilight sprawia, że wszystko wydaje się większe i bardziej angażujące. Telewizory z Ambilight to jedyne urządzenia z wbudowanym oświetleniem LED za ekranem, które reaguje na to, co oglądasz. Dzięki temu możesz zanurzyć się w kolorowej aurze światła. Twój telewizor wydaje się większy, a Ty bardziej wciągasz się w ulubione programy, filmy i gry.

Zanurz się w tym, co uwielbiasz
Procesor P5 z AI
Procesor P5 Philips z technologią AI dostarcza obraz tak realistyczny, że czujesz się jego częścią. Zaawansowany algorytm AI przetwarza obrazy w sposób zbliżony do ludzkiego mózgu. Niezależnie od tego, co oglądasz, zapewnia on wszystkie detale, kontrast, bogate kolory i płynność ruchu.
Rozrywka, którą uwielbiasz
Co chcesz oglądać? Google TV łączy filmy, programy i wiele innych z Twoich aplikacji i subskrypcji, organizując je dla Ciebie. Otrzymasz rekomendacje na podstawie swoich upodobań, a nawet możesz użyć aplikacji Google TV na telefonie, aby stworzyć listę do obejrzenia poza domem.
Niesamowita rozgrywka
Graj bez ograniczeń i zanurz się w niesamowitym realizmie technologii OLED. HDMI 2.1, niezwykle szybka natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz i bardzo niskie opóźnienie wejściowe zapewniają płynną, responsywną rozgrywkę, superpłynny naturalny ruch i świetnie wyglądającą grafikę. Tryb gamingowy Ambilight dostarcza jeszcze większych emocji, a jeśli grasz na komputerze stacjonarnym, możesz cieszyć się VRR 144 Hz przez HDMI.
Kinowy obraz i dźwięk
Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Zobacz obraz, który reżyser chciał Ci pokazać — nie ma już rozczarowujących scen, które są zbyt ciemne, by coś na nich dostrzec! Usłysz wyraźnie każde słowo. Doświadcz efektów dźwiękowych tak, jakby akcja działa się wokół Ciebie.
Szczegółowość i głębia
Certyfikat IMAX Enhanced
Telewizor Philips OLED pozwala w pełni doświadczyć efektów filmów przeznaczonych do wyświetlania w kinach IMAX. Poczuj więcej dzięki znacznie większej skali. Zobacz więcej w każdej scenie. W połączeniu z technologią Ambilight telewizor zapewni niezapomniany wieczór filmowy.
Philips z technologią DTS Play-Fi
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi pozwala w kilka sekund połączyć się ze zgodnymi soundbarami i bezprzewodowymi głośnikami w całym domu. Słuchaj filmów w kuchni. Odtwarzaj muzykę w dowolnym miejscu. Możesz nawet utworzyć zestaw kina domowego z dźwiękiem przestrzennym, wykorzystując telewizor Ambilight jako głośnik centralny.
Przemyślana konstrukcja
Geometryczny stojak obrotowy w kolorze satynowego chromu wygląda efektownie, a funkcji Ambilight można użyć do stworzenia natychmiastowego nastrojowego oświetlenia, gdy ekrany są wyłączone. Pilot do telewizora ładuje się bezprzewodowo i jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Opakowanie wykorzystuje karton z recyklingu z certyfikatem FSC, a wkładki są drukowane na papierze z recyklingu.
| Wysokość z podstawą | 900 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 831 mm |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 4 x 10 W + 30 W |
| Złącze CI | Tak |
| Dodatkowe informacje | Czujnik oświetlenia Procesor P5 AI Perfect Picture |
| Szerokość | 1444 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa na biurko Baterie do pilota Kabel zasilający Kabel USB typu C Pilot Kabel zasilający |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ telewizora | OLED |
| Smart TV | Google TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 300 x 300 mm |
| Średni pobór mocy | 102 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 HEIF MPEG-2 MPEG-1 AV1 MPEG-4 H.265 UHD H.264 AVI MKV MP3 AAC JPEG BMP PNG SMI SRT SSA SUB TXT ASS WAV GIF FLAC HEVC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.2 Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Seria | OLED819 |
| Ambilight | Tak |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | F |
| Standard HDR | HDR10 HLG Dolby Vision HDR10+ HDR10+ Adaptive |
| Technologie dźwięku i obrazu | DTS Play-Fi - bezprzewodowa transmisja audio Dolby Atmos |
| Aplikacje | Apple TV Amazon Prime Video YouTube Netflix Disney+ |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa Wyszukiwanie głosowe |
| Technologie producenta | Perfect Natural Motion Micro Dimming Perfect |
| Technologie optymalizacji gier | AMD FreeSync™ ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) NVIDIA G-Sync Dedykowany tryb dla graczy |























































