| Kolor | Biały |
| Moc ssania | 12000 Pa |
| Moc silnika | 75 W |
| Dołączone akcesoria | Narzędzie do czyszczenia Środek czyszczący Szczotka boczna - 2 szt. Stacja ładująco-oczyszczająca Worek na kurz - 3 szt. Przewód zasilający Instrukcja obsługi Szczotka główna Przewód zasilający Uchwyt na nakładkę do mopa - 2 szt. Instrukcja obsługi Przedłużenie rampy stacji bazowej Pad do mopowania - 12 szt. |
| Czujniki | Wykrywający przeszkody Zabezpieczający przed upadkiem Wykrywający brudne miejsca Czujnik laserowy LDS Krawędzi Uskoku podłoża Czujniki lasera dwuliniowego 3D Czujniki klifu |
| Dodatkowe informacje | Lampka LED 4-poziomowa moc ssania |
| Sterowanie | Sterowanie głosem Aplikacja mobilna Przyciski |
| Pojemność zbiornika na wodę | 80 ml |
| Zasilanie | Akumulator |
| Filtr | EPA E11 |
| Automatyczny powrót do stacji dokującej | Tak |
| Pojemność worka / pojemnika | 300 ml |
| Napięcie akumulatora | 14,4 V |
| Czas pracy | ok. 260 minut |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Pojemność akumulatora | 6400 mAh |
| Czas ładowania | do 270 minut |
| Funkcje | Mapowanie otoczenia Harmonogram sprzątania Ładowanie i wznawianie sprzątania Regulacja siły ssania Pauza / wznawianie Automatyczne opróżnienie pojemnika Automatyczne dostosowanie mocy ssania Automatyczny powrót do bazy Automatyczne czyszczenie mopa Zdalne sterowanie Obsługa głosowa Suszenie mopa Wysuwanie padów mopujących oraz szczotki bocznej Rozpoznawanie przeszkód |























