Kluczowe właściwości
- Panel Rapid IPS – Zapewnia błyskawiczny czas reakcji matrycy GtG wynoszący 1 milisekundę, optymalizując kolory oraz jasność wyświetlacza
- Technologia Adaptive-Sync – Gwarantuje płynne wrażenia z gry, eliminując zacięcia oraz efekt tearingu
- Częstotliwość odświeżania 180 Hz – Reaguj szybciej dzięki gładkiemu wyświetlaniu klatek na ekranie monitora
- Czas reakcji matrycy GtG wynoszący 1 milisekundę – Ciesz się płynnością generowania klatek obrazu oraz brakiem rozmycia
- Szeroka paleta kolorów - Kolory i detale w grach będą wyglądać jeszcze bardziej realistycznie i wyrafinowanie
- Funkcja Night Vision – Inteligentny tuner, który przekształca noc w dzień, wydobywając drobne szczegóły w ciemnych partiach ekranu
- Bezramkowa konstrukcja ekranu – Doskonałe doznania z gry, dzięki super-wąskiej ramce wokół wyświetlacza.
- Technologie Anti-Flicker oraz Less Blue Light – Możesz grać dłużej bez zmęczenia i dyskomfortu oczu.
- Szeroki, 178-stopniowy kąt widzenia ekranu – Kolory i detale na wyświetlaczu pozostają zawsze wyraźne

Monitor gamingowy MSI G272QPF E2
Zachwycający wygląd oraz niezwykle bogata funkcjonalność – to sprawia, że monitor MSI G272QPF E2 staje się narzędziem, które pozwoli Ci na nowo odkryć świat gier. Solidna konstrukcja w połączeniu z panelem Rapid IPS WQHD zapewnia najlepsze doznania w każdej grze. Intensywne kolory, najdrobniejsze detale oraz niezwykle szybki czas reakcji to cechy, które pomogą Ci odnieść sukces na wirtualnych polach bitwy. Poznaj gamingowy monitor MSI G272QPF E2.

Niezwykła matryca Rapid IPS
Zobacz każdą chwilę w najczystszy sposób. Wyświetlacz Rapid IPS zapewnia ultraszybki czas reakcji GTG wynoszący 1 milisekundę. Dzięki temu znacznie redukuje efekt rozmycia obrazu. Krystalicznie czysty obraz da Ci przewagę nad rywalami w grze. W rezultacie precyzyjnie zareagujesz w szybkich, dynamicznych grach.

Szersze pole widzenia
MSI G272QPF E2 to monitor z 27-calowym panelem WQHD, który generuje obraz w rozdzielczości do 2560 x 1440 pikseli. Dzięki proporcjom ekranu 16:9, ten panel pozwala na znacznie szersze widzenie sceny z gry w porównaniu do tradycyjnych monitorów FHD. Dzięki temu zyskasz przewagę nad przeciwnikami podczas rozgrywki. Taka rozdzielczość umożliwia również efektywne wielozadaniowe korzystanie z kilku okien na ekranie jednocześnie.

Niezrównane wrażenia z gry
Dzięki wyjątkowo wąskiej ramce wokół ekranu możesz stworzyć konfigurację wielomonitorową, która tworzy jeden 180-stopniowy widok. W rezultacie ten otaczający Cię półkolisty wyświetlacz zapewni Ci najlepsze możliwe zanurzenie w wirtualnym świecie w najnowszych grach. Ciesz się znacznie lepszą ciągłością obrazu na dwóch lub więcej monitorach podczas gry. Niezależnie od tego, czy grasz, czy pracujesz.
Szerokie kąty widzenia zapewniają znacznie większą elastyczność w umiejscowieniu wyświetlacza na biurku – tak, jak Ci odpowiada, bez konieczności zapewnienia idealnego miejsca do patrzenia na ekran. W porównaniu do innych paneli o mniejszych kątach widzenia, kolory i detale na wyświetlaczu są zawsze wyraźne – niezależnie od kąta, pod jakim patrzysz na monitor.

Technologie dla Twojej wygody
Sprawdź, jakie technologie oferuje monitor MSI G272QPF E2. Dowiedz się więcej, klikając na nazwy poszczególnych funkcji:
Technologia True Color
W porównaniu do standardowych paneli, gamingowe monitory MSI odwzorowują znacznie szerszą gamę kolorów. Dzięki temu, podczas gry, kolory i detale sceny są znacznie lepiej odwzorowane, co sprawia, że obraz na ekranie jest wyraźny i wygląda bardziej realistycznie.
Technologia Adaptive Sync
Gamingowe monitory MSI wykorzystują technologię adaptacyjnej synchronizacji częstotliwości odświeżania obrazu, Adaptive Sync. Technologia ta odpowiada za płynne wyświetlanie na ekranie obrazu generowanego przez Twoją grę. Działanie technologii Adaptive Sync polega na synchronizacji częstotliwości odświeżania monitora z liczbą klatek generowanych przez procesor graficzny na sekundę. Dzięki tej technologii można wyeliminować efekty rozrywania lub zacinania się obrazu. Niezwykle płynna i pozbawiona opóźnień grafika, którą zapewnia technologia Adaptive Sync, pozwoli Ci cieszyć się grą, która zawsze będzie wyglądać tak, jak powinna.
Funkcja Night Vision
Niezależnie od tego, czy obraz na całym ekranie jest ciemny, czy zawiera jedynie kilka mocno zacienionych fragmentów, pierwszy na świecie inteligentny system rozjaśniania ciemnych obszarów ekranu sprawi, że na Twoim monitorze zagości dzień, wydobywając najdrobniejsze szczegóły w ciemnych partiach ekranu.
Technologia Anti-Flicker
Ekran standardowego monitora podczas normalnej pracy migocze z częstotliwością około 200 razy na sekundę. To migotanie, przy dłuższym użytkowaniu, prowadzi do zmęczenia oczu. Technologia MSI Anti-Flicker, ograniczająca migotanie wyświetlacza, zapewnia użytkownikom znacznie większy komfort korzystania z monitora. Dzięki temu możesz go używać przez dłuższy czas bez nadwyrężania wzroku.
Redukcja światła niebieskiego
Monitory MSI zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zminimalizować efekt zmęczenia oczu, który jest spowodowany nadmierną emisją niebieskiego światła przez ekran. Zmniejszenie całkowitej ilości niebieskiego światła generowanego przez monitor pozwala graczom na dłuższe prowadzenie rozgrywek bez zmęczenia oczu.
| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | F |
| Rodzaj matrycy | LED, Rapid IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 26 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 539 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Dodatkowe informacje | Tryb konsoli |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Szerokość | 613 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. HDMI 2.0b - 2 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| HDR | HDR ready |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 125% DCI-P3: 94% Adobe RGB: 90% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |

























































