| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Wysokość z podstawą | 681,7 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 644,1 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Dodatkowe informacje | Procesor Quantum Lite 4K |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Seria | Q67DAUXXH |
| Szerokość | 1118,3 mm |
| HDR | Tak |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) |
| Funkcje tunera | HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 52 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.2 Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Nie |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10+ |
| Technologie producenta | UHD Dimming Q-Symphony Quantum Dot Tap View |
| Technologie dźwięku i obrazu | Skalowanie obrazu do 4K (4K Upscaler) FILMMAKER MODE™ |
| Technologie optymalizacji gier | Dedykowany tryb dla graczy |
| Aplikacje | Apple TV Amazon Prime Video YouTube Netflix Disney+ |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Samsung Bixby Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa Wyszukiwanie głosowe Sterowanie głosem |























































