| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 20 W |
| Wysokość z podstawą | 775 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 709 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Złącze HDMI 2.1 | Tak |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Procesor Quantum 4K |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Seria | Q70D |
| Szerokość | 1233 mm |
| HDR | Tak |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | HbbTV - telewizja hybrydowa |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 64 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Apple Airplay Bluetooth 5.2 Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Nie |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10+ |
| Pilot z mikrofonem | Nie |
| Technologie producenta | Ultimate UHD Dimming Q-Symphony Quantum HDR |
| Technologie optymalizacji gier | Technologia HGiG - optymalizacja grafiki AMD FreeSync™ Premium ALLM (Auto Low Latency Mode) Game Motion Plus - poprawa płynności i ostrości obrazu VRR (Variable Refresh Rate) AMD FreeSync Premium |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Samsung Bixby |



























































