5 lat gwarancji Premium na monitory ASUS ProArt
Skorzystaj z dodatkowej ochrony Premium na monitory ASUS ProArt. Przedłuż gwarancję do 5 lat bez dodatkowych kosztów i ciesz się spokojem, koncentrując się wyłącznie na swojej twórczości.
Zarejestruj się TUTAJ i przedłuż gwarancję w kilku łatwych krokach.

Kluczowe cechy
- Przekątna 23,8'' oferuje odpowiednią wielkość ekranu do wygodnego użytkowania
- Rozdzielczość WQHD zapewnia wyraźny obraz o wysokiej ostrości i szczegółowości
- Matryca IPS umożliwia szerokie kąty widzenia oraz wierne odwzorowanie kolorów
- 95% DCI-P3 i 100% sRGB pozwalają na precyzyjne odwzorowanie kolorów zgodne z profesjonalnymi standardami
- ΔE<2 gwarantuje minimalną różnicę między kolorami wyświetlanymi na monitorze a rzeczywistymi kolorami
- Certyfikat Calman Verified potwierdza wysoką jakość kolorów i precyzję wyświetlania
- Certyfikat VESA DisplayHDR400 zapewnia lepszą jakość obrazu dzięki obsłudze szerokiej gamy kolorów i głębszych czerni
- Technologia VESA MediaSync Display umożliwia synchronizację obrazu i dźwięku, zapewniając płynne i bezproblemowe doznania multimedialne
- USB-C oferuje transmisję danych i sygnału wideo oraz dostarcza zasilanie z mocą 96 W
- Ergonomiczna podstawka umożliwia regulację nachylenia ekranu, obrotu w poziomie, funkcję pivot i regulację wysokości
- TÜV Eye Care to zestaw technologii ASUS Flicker-free i bardzo niski poziom emisji światła niebieskiego

Monitor do grafiki i fotografii ASUS ProArt PA24ACRV
Projektuj bez ograniczeń na dużym ekranie monitora ASUS ProArt PA24ACRV. Dzięki doskonałemu pokryciu barw oraz możliwości ich swobodnej regulacji zobaczysz efekt swojej pracy w dokładnie takich kolorach, jak na wydruku. Co więcej, duża przestrzeń robocza zapewni wygodę pracy, a wysoka rozdzielczość – niebywałą precyzję. W efekcie monitor ten idealnie nadaje się zarówno do tworzenia grafiki, jak i obróbki zdjęć.

Ciesz się wyjątkowo realistycznymi kolorami
Panel WQHD (2560 x 1440) monitora PA24ACRV oferuje wysoki współczynnik PPI i o 77% więcej pikseli w porównaniu z tradycyjnymi monitorami Full HD. Dzięki temu zapewnia doskonałą jakość obrazu i ostry obraz, który dostarcza niezwykle szczegółowe wrażenia wizualne.
Zgodność z HDR10 i VESA DisplayHDR™ 400 gwarantuje najjaśniejszą biel i najciemniejsze odcienie czerni oraz wyjątkowy kontrast, który skutkuje bogatym, realistycznym obrazem – a wszystko po to, aby pomóc Ci w pełni zrealizować swoje twórcze wizje.
PA24ACRV oferuje jakość kolorów wykraczającą poza standardy branżowe, zapewniając pokrycie 97% DCI-P3 i 100% sRGB. Dzięki czemu na oglądanych zdjęciach wyróżnione są nawet najdrobniejsze detale.

Wierność odwzorowywania kolorów
Każdy monitor ProArt jest wstępnie kalibrowany fabrycznie przy użyciu nowego, trzystopniowego procesu dla zagwarantowania najlepszej w branży wierności odwzorowywania kolorów. Wyświetlacz przechodzi najsurowsze testy przy zastosowaniu zaawansowanej technologii ASUS do śledzenia skali szarości. Zapewnia to bardziej płynne gradacje kolorów, lepszą jednolitość barw oraz wysoką precyzję wyświetlania kolorów z wartością delta E <2, która określa stopień różnicy pomiędzy poszczególnymi odcieniami.

Realistyczne kolory, od razu po uruchomieniu
Użytkownicy profesjonalni, dla których bardzo ważne są kolory, muszą polegać na wyświetlaczach z dokładnym odwzorowaniem barw, aby mieć pewność, że ich dzieła będą wyglądać dokładnie tak, jak to sobie wyobrażają. Każdy PA24ACRV ma certyfikację Calman i jest poddawany rygorystycznym, skrupulatnym testom, aby zagwarantować płynną gradację barw i dokładnie odwzorowane kolory podczas przeglądania i tworzenia treści.

Szybkie dostosowanie przestrzeni barw
Ekskluzywna funkcja ASUS ProArt Preset zapewnia wiele trybów kolorów, które odpowiadają różnym potrzebom. Monitor PA24ACRV jest zgodny ze standardem DICOM Part 14, co gwarantuje płynne przejścia tonalne i precyzyjne określanie cieniowania w skali szarości.

Technologie dla Twojej wygody
Sprawdź, jakie technologie ma monitor ASUS ProArt PA24ACRV. Dowiedz się więcej, klikając na nazwy poszczególnych funkcji:
USB-C
Zintegrowany port USB-C umożliwia superszybkie przesyłanie danych, łączność w standardzie DisplayPort oraz dostarczanie zasilania z mocą 96 W do ładowania laptopów i innych urządzeń – a wszystko to za pomocą jednego kabla. Monitor oferuje również funkcjonalność jako koncentrator USB: każde urządzenie podłączone do portów USB monitora uzyskuje dostęp do innych podłączonych urządzeń peryferyjnych.
Szerokie możliwości połączeń
Oprócz portu USB-C monitor ProArt oferuje wiele opcji połączeń, w tym HDMI, DisplayPort™ (z obsługą połączeń łańcuchowych – daisy chaining), USB Type-A i dodatkowy port USB-C typu downstream. Zapewniają one kompatybilność z szeroką gamą urządzeń. DisplayPort umożliwia użytkownikom połączenie łańcuchowe kilku monitorów przy podłączeniu do jednego źródła sygnału wideo, aby zwiększyć produktywność. Monitor jest również wyposażony w przelotowe gniazdo do słuchawek.
ASUS Eye Care
Nowa technologia ASUS Ultra-Low Blue Light oparta na rozwiązaniu sprzętowym ogranicza emisję potencjalnie szkodliwego wysokoenergetycznego światła niebieskiego, zapewniając jednocześnie większą jakość kolorów niż w przypadku monitorów z rozwiązaniami filtrowania opartymi wyłącznie na oprogramowaniu.
Technologia ASUS Flicker-Free zapewnia większy komfort podczas oglądania, zmniejszając efekt migotania ekranu, aby zminimalizować zmęczenie oczu i bóle głowy podczas wielogodzinnego oglądania ekranu.
Ergonomiczna podstawka
Każdy monitor ProArt jest wyposażony w ergonomiczną podstawkę z możliwością regulacji nachylenia, obrotu w poziomie, obrotu o 90° (pivot) oraz regulacji wysokości, aby zapewnić komfort podczas oglądania. Możliwość obrotu o 90° w kierunku zgodnym lub przeciwnym do ruchu wskazówek zegara w celu korzystania z monitora w trybie portretowym jest bardzo praktyczna podczas pracy nad długimi dokumentami, programowania, albo przeglądania stron internetowych. Ponadto, mechanizm szybkiego zamykania ułatwia mocowanie monitora za pomocą zintegrowanego uchwytu ściennego VESA bez użycia wkrętów, dlatego można to zrobić w ciągu kilku sekund!
| Kolor | Czarno-srebrny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,205 x 0,205 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 15 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 515 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Dodatkowe informacje | Funkcja QuickFit Virtual Scale Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Złącza | USB Typu-C (z DisplayPort) - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Szerokość | 539,6 mm |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% DCI-P3: 95% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla grafika i fotografa Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23° (do tyłu/w górę) |
| Wbudowany kalibrator | Tak |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 HDR 10 |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |





















































