Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV - 1242475 - zdjęcie
Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV - 1242475 - zdjęcie 1
Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV - 1242475 - zdjęcie 2Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV - 1242475 - zdjęcie 2
Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV - 1242475 - zdjęcie 3Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV - 1242475 - zdjęcie 3
Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV - 1242475 - zdjęcie 4Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV - 1242475 - zdjęcie 4
Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV - 1242475 - zdjęcie 5Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV - 1242475 - zdjęcie 5
Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV - 1242475 - zdjęcie 2
Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV - 1242475 - zdjęcie 3
Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV - 1242475 - zdjęcie 4
Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV - 1242475 - zdjęcie 5
Samsung QE75Q67D 75" QLED 4K Tizen TV
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:77"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:QLED
  • Klasa energetyczna:D
Przekątna ekranu
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Kabel i złączka ART AL-05 katowyKabel i złączka ART AL-05 katowy
Antena OPTICUM BX 1000+ Olympia ComboAntena OPTICUM BX 1000+ Olympia Combo
Pozostałe STRONG STRONG LEAP UNAPozostałe STRONG STRONG LEAP UNA
Pozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TVPozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TV
Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2
Antena TechniSat DIGITENNE TT4Antena TechniSat DIGITENNE TT4
Antena TechniSat SLIMTENNE CE UHDAntena TechniSat SLIMTENNE CE UHD
Antena TechniSat TECHNIDISH 80Antena TechniSat TECHNIDISH 80
Antena TechniSat SMARTTENNE 5 HDAntena TechniSat SMARTTENNE 5 HD
Listwa zasilająca HSK DATA ACAR MiniListwa zasilająca HSK DATA ACAR Mini
Opinie
5,0/5
(1 opinia)
5
Opinie użytkowników (1)
abrx29
abrx29
Potwierdzony zakup
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 70" - 79"