| Kolor | Czarny |
| Podświetlenie | Nie |
| Dodatkowe informacje | Poprzeczna belka wzmacniająca Półka na dokumenty Dwustronny montaż Blat z powłoką imitującą drewno |
| Typ produktu | Biurko z regałem |
| Dopuszczalne obciążenie | 70 kg 15 kg (półka) |
| Materiał nóg | Stal |
| Szerokość stelaża | 1195 mm |
| Regulacja wysokości | Brak |
| Wysokość stelaża | 1200 mm |
| Grubość blatu | 15 mm |
| Wysokość biurka | 760 mm |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |



