| Kolor | Biały |
| Podświetlenie | Nie |
| Dodatkowe informacje | HUB USB Hub USB Uchwyt na słuchawki Uchwyt na plecak/torbę Wbudowany panel sterowania Szuflada |
| Typ produktu | Klasyczne |
| Dopuszczalne obciążenie | 70 kg |
| Materiał nóg | Metal |
| Regulacja wysokości | Elektryczna |
| Grubość blatu | 15 mm |
| Wysokość biurka | 720 mm - 1,18 m |













































