| Wysokość z podstawą | 786 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 716 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 20 W |
| Szerokość | 1236 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | Czujnik oświetlenia |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Łączność bezprzewodowa | Apple Airplay2 Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ telewizora | QNED |
| Smart TV | webOS |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. |
| Standard VESA | 300 x 300 mm |
| Średni pobór mocy | 64 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | AC4 MP2 HE-AAC PCM apt-X MP3 WMA AAC AC3 EAC3 |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Seria | QNED87T6B |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 HLG |
| Technologie producenta | NanoCell AI Sound Pro |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital FILMMAKER MODE™ |
| Technologie optymalizacji gier | Technologia HGiG - optymalizacja grafiki AMD FreeSync™ Premium ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) AMD FreeSync Premium |
| Funkcje smart | Podgląd ekranu telefonu Współpraca z asystentem głosowym Alexa Wyszukiwanie głosowe |



