| Wysokość z podstawą | 675 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 3 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 620 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 40 W |
| Szerokość | 1071 mm |
| Dołączone akcesoria | Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | Czujnik oświetlenia Procesor α9 Gen7 AI 4K |
| Przekątna ekranu | 48" |
| Łączność bezprzewodowa | Apple Airplay2 Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ telewizora | OLED |
| Smart TV | webOS |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. |
| Standard VESA | 300 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 66 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Odtwarzane formaty | AC4 MP2 HE-AAC PCM apt-X MP3 WMA AAC AC3 EAC3 |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Seria | C45LA |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 HLG Dolby Vision |
| Technologie producenta | Pixel Dimming Clear voice ThinQ AI AI Sound Pro |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital Skalowanie obrazu do 4K (4K Upscaler) FILMMAKER MODE™ Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | Technologia HGiG - optymalizacja grafiki AMD FreeSync™ Premium ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) NVIDIA G-Sync Dedykowany tryb dla graczy AMD FreeSync Premium |
| Funkcje smart | Podgląd ekranu telefonu Współpraca z asystentem głosowym Alexa Wyszukiwanie głosowe Sterowanie głosem |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Aplikacje | LG Content Store YouTube Netflix |





