iiyama ProLite XUB2495WSU-B7
nie tylko oferuje odpowiednią przestrzeń do komfortowej pracy, ale także charakteryzuje się wysoką rozdzielczością. Dzięki temu doskonale sprawdzi się zarówno podczas wprowadzania danych w aplikacjach, jak i podczas oglądania filmów. Dodatkowo, nowoczesny design urządzenia stanowi stylowe uzupełnienie każdego biura. Bez względu na to, czy używasz monitora w domu, czy w pracy, warto zadbać o wygodę dla oczu.

Wspaniała wydajność i efektywność
Matryca IPS
Matryca stworzona w technologii IPS oddaje kolory w sposób, który nie ma sobie równych. W rezultacie wyświetlane obrazy zachwycają dynamiką oraz szczegółowością kolorów. Miłośnicy filmów będą usatysfakcjonowani, ponieważ oprócz doskonałej jakości obrazu, panel IPS oferuje również szerokie kąty widzenia. Oznacza to, że wszyscy widzowie wokół ekranu mogą cieszyć się seansami bez utraty jakości i głębi kolorów.
Regulowana podstawa
Stopka z możliwością regulacji wysokości pozwala na dostosowanie pozycji ekranu do indywidualnych potrzeb. Obrót ekranu umożliwia zmianę orientacji z poziomej (pejzaż) na pionową (portret). To funkcja szczególnie przydatna podczas pracy z długimi dokumentami lub tekstami.
Redukcja niebieskiego światła
Jest powszechnie wiadomo, że długotrwałe patrzenie na ekran, zwłaszcza z bliskiej odległości, męczy wzrok. Zjawisko to występuje w większym stopniu w przypadku monitorów niż telewizorów. Jednym z czynników przyczyniających się do tego stanu jest niebieskie światło emitowane przez ekran. Zmniejszenie jego ilości automatycznie odciąża nasze oczy. Właśnie do tego służy funkcja redukcji niebieskiego światła.
Funkcje dla Twojej wygody
OverDrive ON/OFF
W trakcie wyświetlania bardzo szybkich obrazów, obraz na Twoim monitorze może czasami być nieostry. Aktywacja funkcji OverDrive wyeliminuje te nieostrości.
Głośniki i wyjście słuchawkowe
Graj z przyjaciółmi? Skorzystaj z głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i zwiększ głośność.
| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | D |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:10 |
| Wielkość plamki | 0,270 x 0,270 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 17 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 371 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Kabel USB |
| Przekątna ekranu | 24,1" |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 (WUXGA) |

















































