iiyama ProLite XU2792UHSU-B6
łączy w sobie elegancję i praktyczność z niskim poborem energii. Doskonale uzupełni Twoje biuro lub domowe miejsce pracy. Wyposażony w ekran 4K UHD, który zapewnia komfortowe przeglądanie grafik i multimediów. ProLite XU2792UHSU-B6 dba również o Twoje oczy dzięki technologii eliminacji migotania oraz funkcji ograniczania niebieskiego światła.

Obraz, jakiego oczekujesz
Znakomite kolory i kąty widzenia matrycy IPS
Wybierz jakość i zachwyć się naturalnymi kolorami, które wyświetla matryca IPS. Niesamowita dynamika obrazu zadowoli miłośników gier i filmów, oferując doskonałą rozrywkę. Dodatkowo, gdy zaprosisz znajomych na seans, szerokie kąty widzenia matrycy IPS pozwolą każdemu cieszyć się intensywnymi barwami.
Rozdzielczość 4K Ultra HD
Ekran 4K Ultra HD odkryje przed Tobą wyjątkową szczegółowość i dynamikę obrazu. Czterokrotnie większa liczba pikseli w porównaniu do rozdzielczości Full HD sprawia, że dostrzeżesz nawet najdrobniejsze detale. Dzięki temu filmy, gry, a nawet praca przy edycji zdjęć zyskają zupełnie nową jakość.
Niezrównany komfort dla oczu
Technologia Flicker-free eliminuje problem migotania poprzez kontrolę jasności ekranu za pomocą regulacji natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła zmniejsza emisję światła, które jest najbardziej szkodliwe dla oczu.
Kreatywny przepływ pracy
Inteligentne oszczędzanie energii
Dzięki funkcji dynamicznego oszczędzania energii (DPS) wystarczy przełączyć przycisk, aby skorzystać z inteligentnej regulacji jasności, zapewniającej optymalną efektywność energetyczną bez utraty jasności.
Głośniki i wyjście na słuchawki
Grasz z przyjaciółmi? Skorzystaj z głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i zwiększ głośność.
| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,155 x 0,155 mm |
| Kontrast statyczny | 1300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 34 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 440 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Szerokość | 615 mm |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Kabel USB |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~20° (do tyłu/w górę) ~4° (do przodu/w dół) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Wbudowany kalibrator | Tak |

















































