iiyama ProLite X3270QSU-B1
to monitor, który zapewnia wygodę zarówno podczas pracy, jak i zabawy. Idealny do biura oraz użytku domowego, imponuje swoją funkcjonalnością, jednocześnie chroniąc wzrok dzięki zastosowanym technologiom. iiyama ProLite X3270QSU-B1 posiada panel WQHD, który oferuje szerokie kąty widzenia. Dzięki temu doskonale nadaje się do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, dokumentami tekstowymi, a także do przeglądania stron internetowych i multimediów.

Detale widoczne pod każdym kątem
Rozdzielczość WQHD
Przekonaj się, jak niezwykłe może być oglądanie na monitorze z rozdzielczością WQHD. Odkryj każdy detal dzięki 2560 x 1440 pikselom, które oferują wyraźny obraz i żywe kolory. Ciesz się płynnym przejściem od pracy do rozrywki dzięki większej przestrzeni roboczej i lepszemu wyświetlaniu treści. Wybierz monitor WQHD i doświadcz jakości obrazu, która zmieni Twój sposób korzystania z komputera!
Zachwycające kolory i kąty widzenia matrycy IPS
Postaw na jakość i ciesz się naturalnie odwzorowanymi kolorami, które oferuje matryca IPS. Doskonała dynamika obrazu zadowoli miłośników gier i filmów, zapewniając świetną rozrywkę. Co więcej, gdy zaprosisz znajomych na seans, szerokie kąty widzenia matrycy IPS pozwolą każdemu cieszyć się nasyconymi barwami.
Ulga dla Twoich oczu
Technologia Flicker-free eliminuje problem migotania dzięki regulacji jasności ekranu poprzez kontrolę natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła zmniejsza emisję światła, które jest najbardziej szkodliwe dla oczu.
Funkcja ACR
Współczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą, jakie Twój LCD może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która automatycznie dostosowuje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej prezentuje się obraz w ciemnym pomieszczeniu, co jest szczególnie ważne podczas grania i oglądania filmów.
| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,272 x 0,272 mm |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 35 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 504 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Szerokość | 726 mm |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Kabel USB |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Czas reakcji | 3 ms |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Złącza | DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~20° (do tyłu/w górę) ~4° (do przodu/w dół) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Wbudowany kalibrator | Tak |

















































