| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowy |
| Pojemność nominalna | 26 000 mAh |
| Liczba wyjść | 4 |
| Wysokość | 30 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 168 mm |
| Łączna moc | 32 W |























































