Netgear 28p GS728TP-300EUS
to 24-portowy inteligentny przełącznik PoE+ Gigabit Ethernet z możliwością zdalnego lub chmurowego zarządzania oraz 4 portami SFP. Przełącznik umożliwia lokalne lub chmurowe zarządzanie za pomocą aplikacji NETGEAR Insight, oferując łatwą i efektywną kontrolę nad siecią.

Zarządzanie funkcjami
Przełącznik posiada funkcje takie jak automatyczne dopasowanie prędkości i trybów dupleksowych oraz kontrolę przepływu danych IEEE 802.3x. Oferuje również zaawansowane funkcje QoS oparte na algorytmie WRR, ścisłych priorytetach, portach, protokole IEEE 801.2p, a także na protokołach TCP/UDP, IPv4 i IPv6.
Zarządzanie bezpieczeństwem
Konfiguruj i zarządzaj VLAN, kontroluj dostęp do adresów IP oraz zarządzaj IPv6. Zabezpiecz system hasłem oraz korzystaj z możliwości pobierania i przesyłania oprogramowania sprzętowego i konfiguracji za pomocą protokołów TFTP/HTTP. Rejestrowanie zdarzeń w systemie umożliwia monitorowanie i diagnozowanie potencjalnych problemów.
Zdalne zarządzanie przez NETGEAR Insight
Zarządzaj lokalnie lub zdalnie z poziomu chmury, aby uzyskać łatwą, a jednocześnie efektywną kontrolę nad siecią w dowolnym miejscu i czasie. W cenie przełącznika zawarta jest 4-letnia subskrypcja. Netgear oferuje również wsparcie techniczne oraz dostęp do narzędzi samopomocy i aktualizacji przez stronę my.netgear.com.
| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 28 |
| Rozmiar tablicy MAC | 16 k |
| Ramka Jumbo | 10,000 B |
| Liczba grup VLAN | 256 |
| Szybkość przekierowań pakietów | 41,7 Mb/s |
| Bufor pamięci | 1,5 MB |
| Maksymalny pobór mocy | 226 W |
| MTBF | 1 751 613 h |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 24 |
| Wysokość | 43 mm |
| Szerokość | 440 mm |
| Dodatkowe informacje | SNMP Link Aggregation QoS Praca w trybie full-duplex VLAN IGMP Snooping Spanning Tree |
| Złącza | USB 2.0 - 1 szt. SFP - 4 szt. RJ-45 10/100/1000 Mbps - 24 szt. |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.1 AB IEEE 802.3 u IEEE 802.3 z IEEE 802.3 ad IEEE 802.3 x IEEE 802.1 d IEEE 802.1 s IEEE 802.1 w IEEE 802.1 Q IEEE 802.1 x IEEE 802.1 p IEEE 802.3 IEEE 802.3 az IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Warstwa przełączania | 3 2 |
| Zarządzanie | Zarządzalny L3 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Dostęp | Aplikacja Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 56 Gb/s |
| Typ obudowy | Biurkowy |













