Netgear 26p GS724TP
to inteligentny przełącznik Gigabit Ethernet z 24 portami PoE+ oraz 2 portami SFP, oferujący maksymalną moc PoE do 190 W. Umożliwia obsługę VLAN, QoS, agregację połączeń, zarządzanie siecią oraz zapewnia bezpieczeństwo. Można nim zarządzać lokalnie lub zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej Insight lub portalu Insight Cloud.

Zarządzanie aktywnością
Przełącznik posiada funkcje takie jak automatyczne dostosowanie prędkości i trybów dupleksowych oraz kontrolę przepływu danych IEEE 802.3x. Oferuje również zaawansowane funkcje QoS oparte na algorytmie WRR, ścisłych priorytetach, portach, protokole IEEE 801.2p, a także na protokołach TCP/UDP, IPv4 i IPv6.
Zarządzaj bezpieczeństwem
Konfiguruj i zarządzaj VLAN, kontrolą przepływu danych IEEE 802.3x oraz zarządzaniem IPv6. Zabezpiecz system hasłem oraz korzystaj z możliwości pobierania i przesyłania oprogramowania sprzętowego i konfiguracji za pomocą protokołów TFTP/HTTP. Rejestrowanie zdarzeń w systemie umożliwia monitorowanie i diagnozowanie potencjalnych problemów.
Zdalne zarządzanie aplikacją NETGEAR Insight
Zarządzaj lokalnie lub zdalnie z poziomu chmury, aby uzyskać prostą, a jednocześnie wydajną kontrolę nad siecią w dowolnym miejscu i czasie. W cenie przełącznika zawarta jest 4-letnia subskrypcja. Netgear zapewnia również pomoc techniczną oraz dostęp do narzędzi samopomocy i aktualizacji przez stronę my.netgear.com.
| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 26 |
| Rozmiar tablicy MAC | 16 k |
| Ramka Jumbo | 10,000 B |
| Liczba grup VLAN | 256 |
| Szybkość przekierowań pakietów | 38,6 Mb/s |
| Bufor pamięci | 1,5 MB |
| Maksymalny pobór mocy | 231 W |
| MTBF | 1 784 610 h |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 24 |
| Wysokość | 43 mm |
| Szerokość | 440 mm |
| Dodatkowe informacje | SNMP Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) QoS Praca w trybie full-duplex IGMP Snooping Detekcja pętli Spanning Tree |
| Złącza | SFP - 2 szt. RJ-45 10/100/1000 Mbps - 24 szt. |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.1 AB IEEE 802.3 ad IEEE 802.1 d IEEE 802.1 s IEEE 802.1 w IEEE 802.1 Q IEEE 802.1 x IEEE 802.1 p IEEE 802.3 az IEEE 802.3 at |
| Warstwa przełączania | 2 |
| Zarządzanie | Zarządzalny L2 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Dostęp | Aplikacja Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 52 Gb/s |
| Typ obudowy | Biurkowy |



















