Gigabyte GS27Q X
to urządzenie, które pozwoli Ci odkryć gaming na nowo. Wytrzymała konstrukcja w połączeniu z panelem Super Speed IPS WQHD zapewnia najlepsze wrażenia z gry w każdym detalu. Żywe kolory, najdrobniejsze szczegóły i błyskawiczny czas reakcji to cechy, które pomogą Ci triumfować na wirtualnych polach bitwy. Odkryj monitor gamingowy Gigabyte GS27Q X.

Dołącz do walki
Częstotliwość odświeżania 240 Hz
Obserwuj ruch na ekranie dokładnie tak, jak powinien wyglądać – płynny i dynamiczny. Matryca o wysokiej częstotliwości odświeżania wyświetla więcej klatek na sekundę, co sprawia, że filmy i gry są jeszcze bardziej realistyczne. W efekcie dostarczają więcej emocji i lepszą rozrywkę.

Matryca Super Speed IPS
Ciesz się wyjątkową płynnością obrazu dzięki matrycy IPS Super Speed z częstotliwością odświeżania 240 Hz i czasem reakcji 1 ms (MPRT). Dzięki niej zarówno gry, jak i filmy zachwycają dynamiką, a śledzenie kursora myszy na ekranie jest jeszcze bardziej precyzyjne. Wyższa częstotliwość sprawia, że klatki obrazu są częściej odświeżane w ciągu sekundy, co sprawia, że ruch jest lepiej odwzorowany i bardziej realistyczny.

Technologia AMD FreeSync Premium
Gigabyte GS27Q X jest kompatybilny z adaptacyjną technologią synchronizacji obrazu AMD FreeSync Premium. Dzięki niej, podczas gry, możliwe jest uzyskanie płynnego, gładkiego obrazu na ekranie. Technologia AMD FreeSync Premium synchronizuje częstotliwość odświeżania monitorów z częstotliwością generowania obrazów przez procesor graficzny AMD, eliminując efekty rozrywania i migotania obrazu.

Nadszedł czas na zwycięstwo
OSD Sidekick
OSD Sidekick umożliwia ustawienie opcji wyświetlania za pomocą klawiatury i myszy, oferując najprostszy sposób dostosowania ustawień monitora.
Gameassist
Gameassist daje Ci dodatkową przewagę na polach bitew: konfigurowalny celownik, zegar/licznik na ekranie i inne.
Black Equalizer
Black Equalizer poprawia widoczność ciemnych scen bez prześwietlania jasnych obszarów. Dzięki tej funkcji możesz dostrzec ukrywających się wrogów w ciemnych zakamarkach.
Technologia Flicker-Free
Technologia Flicker-Free eliminuje migotanie obrazu i zapobiega zmęczeniu oczu, co pozwala na dłuższą grę.
Redukcja światła niebieskiego
Monitor posiada funkcję redukcji światła niebieskiego, która zmniejsza emisję wysokoenergetycznego niebieskiego światła, zachowując jednocześnie jakość kolorów.
| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | F |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 447 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Szerokość | 619 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. DisplayPort 1.4 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| HDR | HDR ready |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 110% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz 250 Hz - OC |



























































