Telewizor Hisense 55U6NQ
to sprzęt z technologią Mini-LED, która łączy drobne, pojedyncze diody LED, tworząc miniaturowe strefy przyciemniania. Dzięki niezależnym strefom przyciemniania ta innowacyjna technologia oferuje niesamowitą kontrolę nad jasnością, kontrastem i kolorem, dostarczając użytkownikom szczegółowe, wyrafinowane i realistyczne obrazy na wyjątkowym poziomie z doskonałą czernią.

Innowacyjne technologie dla wyjątkowych doznań
Procesor Hi-View
Procesor Hi-View od Hisense podnosi poziom Twojej rozrywki dzięki najnowszej technologii przetwarzania AI. Automatyczna optymalizacja obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym, klatka po klatce, dostosowuje każdą klatkę – w tym rozdzielczość, jasność, kontrast, kolor, ruch, głębię i szczegóły, zapewniając żywy i realistyczny obraz

Wyraziste i naturalne kolory
Ciesz się naturalnymi kolorami dzięki Hisense 55U6NQ z technologią Quanum Dot i Mini-LED. Dzięki ponad miliardowi odcieni kolorów możesz doświadczyć i cieszyć się kolorami w ich najprawdziwszej i najbardziej naturalnej formie. Aby oglądać treści w najlepszym świetle, telewizor U6NQ oferuje pełen zestaw technologii High-Dynamic-Range (HDR), zaprojektowanej w celu zwiększenia jasności, koloru i kontrastu obrazów, niezależnie od źródła. Dolby Vision IQ idzie dalej, aby inteligentnie zoptymalizować Twój telewizor w oparciu o warunki oświetleniowe, aby uzyskać doskonały obraz w każdym pomieszczeniu i za każdym razem.

Dolby Vision i Atmos
Zobacz i usłysz to, czego Ci brakowało. Połącz się głębiej z ulubionymi programami i filmami, oglądając je w Dolby. Dolby tworzy głębsze połączenie z historiami i postaciami, które kochasz, i przenosi rozrywkę na nowy poziom, przesyłając strumieniowo ulubione programy i najlepsze filmy.

Przemyślane rozwiązania
Technologia
Ciesz się prostotą oglądania dzięki technologii Total Ambient Adaptive. Niezależnie od tego, czy dostosowujesz jasność do oświetlenia otoczenia, dopasowujesz kolory do ciepła pomieszczenia, czy poprawiasz percepcję głębi, możesz mieć pewność, że każda scena jest zoptymalizowana pod kątem przyjemności oglądania bez względu na otoczenie, bez kiwnięcia palcem.
Tryb Gry
Game Mode Plus uruchamia się automatycznie po wykryciu połączenia z grą przez ALLM, zapewniając wyjątkowo płynną rozgrywkę przy niskim opóźnieniu wejściowym. Pozwól, aby telewizor Hisense przeniósł Twoją rozgrywkę na wyższy poziom, zapewniając Ci pełną kontrolę.
Płynny obraz z Ultra Motion
Dzięki technologii Ultra Motion 120 Hz Hisense przeniesie Cię w samo serce akcji. Wykorzystując zaawansowaną technologię MEMC i redukcję szumów 3D, przekształca chaotyczne sceny w oszałamiające wizualnie narracje. Każda klatka jest świadectwem przejrzystości, zapewniając, że dynamiczne sekwencje są rejestrowane z niezrównaną płynnością. Przeżyj akcję jak nigdy dotąd.
Smart TV VIDAA
Nowoczesny system operacyjny VIDAA płynnie łączy Twoje ulubione treści międzynarodowe i lokalne, dostosowane do Twoich unikalnych preferencji i łatwe do znalezienia. Zanurz się w świecie niekończącej się rozrywki, obejmującej najwyżej oceniane programy, hity kinowe i nie tylko – a wszystko to spersonalizowane i łatwo dostępne. Ulepsz swoje wrażenia z oglądania już dziś i przejmij kontrolę nad opcjami rozrywki.
Sterowanie głosem
Naciśnij przycisk na pilocie i mów, aby sterować oglądaniem. Przełączaj programy, dostosowuj głośność lub odkrywaj nowe treści, a wszystko to za pomocą głosu.
| Wysokość z podstawą | 778 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 711 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Szerokość | 1232 mm |
| Dodatkowe informacje | Czujnik oświetlenia |
| Seria | U6NQ |
| Typ telewizora | MiniLED |
| Smart TV | VIDAA |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. Wyjście słuchawkowe |
| Funkcje tunera | Teletext PVR - funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 400 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 180 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | TS WEBM OPUS AVI WMV MP4 FLV MP3 WMA AAC JPEG BMP PNG MPEG AVC WAV GIF FLAC MOV HEVC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Apple Airplay2 Wi-Fi Bluetooth |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 HLG Dolby Vision HDR10+ HDR10+ Adaptive |
| Technologie dźwięku i obrazu | FILMMAKER MODE™ Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) |
| Aplikacje | Apple TV Amazon Prime Video Rakuten TV YouTube Netflix Disney+ |
| Funkcje smart | Wyszukiwanie głosowe Sterowanie głosem |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Pilot |







































































