| Kolor | Antracyt |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Technologia Power Delivery Quick Charge Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) |
| Wysokość | 18 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 126 mm |

























































