Hama Power Pack Color 20 20000mAh bordowy
to kompaktowy i lekki powerbank, który bez trudu zmieści się w torbie lub bagażu podręcznym, doskonały na każdą wyprawę. Posiada kilka portów ładowania, co umożliwia jednoczesne zasilanie wielu urządzeń.

Wydajne zasilanie w podróży
Długie działanie
Jedno pełne naładowanie powerbanku o pojemności 20000 mAh umożliwia wydłużenie pracy Samsunga Galaxy S21+ o imponujące 165 godzin. To zapewnia, że Twoje urządzenie będzie działać znacznie dłużej, nawet podczas długich podróży czy intensywnego użytkowania.
Diody LED
Wbudowany wyświetlacz LED informuje o pozostałej energii w czterech poziomach (100%, 75%, 50%, 25%), co ułatwia kontrolowanie powerbanku. Czas pełnego ładowania urządzenia wynosi 9 godzin.
Bezpieczeństwo użytkowania
Power Pack Color został wyposażony w certyfikowane ogniwa, które zapewniają najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo. Ochrona przed przeładowaniem, przepięciem, przegrzaniem i zwarciem daje poczucie bezpieczeństwa.
| Kolor | Bordowy |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED |
| Wysokość | 26,5 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 130 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |





















































