Hama Power Pack Color 10 10000mAh czerwony
to kompaktowy i lekki powerbank, który bez trudu zmieści się w torbie lub bagażu podręcznym, doskonały na wszelkie podróże. Posiada kilka portów ładowania, co umożliwia jednoczesne zasilanie wielu urządzeń.

Efektywne zasilanie w trakcie podróży
Diody LED
Wbudowany wyświetlacz LED informuje o pozostałej energii w czterech poziomach (100%, 75%, 50%, 25%), co ułatwia kontrolowanie stanu powerbanka.
Zabezpieczenia użytkowania
Power Pack Color został stworzony z certyfikowanych ogniw, co zapewnia najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo. Ochrona przed przeładowaniem, przepięciem, przegrzaniem i zwarciem daje poczucie bezpieczeństwa.
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Kolor | Czerwony |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Wskaźnik LED Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |

















































