Etui Hama Fold Clear Samsung A9+ 11" w kolorze różowym
nie tylko oferuje kompleksową ochronę, ale również elegancki, profesjonalny wygląd. Obudowa pełni funkcję podstawki, co umożliwia jej praktyczne wykorzystanie. Wbudowany magnes aktywuje urządzenie po otwarciu pokrywy i dezaktywuje je po jej zamknięciu.

| Kolor | Czarny |
| Typ etui | Z klapką |
| Producent | Hama |
| Dodatkowe informacje | Funkcja podstawki |
| Kompatybilność | Uniwersalne na tablety 11" |
| Materiał | Poliuretan |
| Wymiary wewnętrzne | 260 x 170 x 1 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 265 x 190 x 15 mm |

























