Monitor Dell U2424H do biura i domu
Intensywne kolory oraz wyraźny obraz z każdego kąta widzenia – Dell U2424H to doskonały monitor, który sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas domowych seansów filmowych. Jego smukła konstrukcja idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, a niemal bezramkowa budowa umożliwia wyświetlanie obrazu od krawędzi do krawędzi. Dell U2424H zapewnia wygodę pracy oraz rozrywki na najwyższym poziomie.

Optymalny komfort, większa efektywność
Komfort dla wzroku, lepsza koncentracja
Zintegrowany czujnik światła otoczenia inteligentnie dostosowuje jasność oraz temperaturę barwową w zależności od warunków. Udoskonalona technologia ComfortView Plus zmniejsza emisję szkodliwego niebieskiego światła o 35%. Dzięki temu możesz cieszyć się komfortem przez cały dzień, nie rezygnując z precyzji kolorów. Dodatkowo, częstotliwość odświeżania 120 Hz minimalizuje migotanie, oferując płynniejsze przewijanie i ruch w porównaniu do monitorów 60 Hz.

Realistyczne obrazy na ekranie
Ciesz się wspaniałym obrazem generowanym z 16,7 miliona kolorów. Twoje wrażenia wizualne poprawi również szerokie pokrycie kolorów zgodne z normami branżowymi. Dell U2424H oferuje 85% DCI-P3, 100% sRGB oraz 100% BT.709. Osiągniesz także dokładność kalibracji kolorów Delta E < 2 (średnia) (sRGB, BT.709).

Zwiększ swoją produktywność
Szeroki wybór portów dla różnych akcesoriów zapewnia stabilne połączenie. Dzięki temu masz wszystko, co potrzebne do efektywnej pracy, w zasięgu ręki. Wystarczy podłączyć akcesoria i urządzenia za pomocą łatwo dostępnego portu USB-A oraz portu USB-C, który dostarcza moc do 15 W. To wszystko przyczyni się do wzrostu Twojej wydajności.

Zaprojektowany z myślą o wygodzie
Dostosuj swój sposób pracy. Przechylaj, obracaj w pionie, obracaj w poziomie oraz reguluj wysokość monitora, aby znaleźć najbardziej komfortowe ustawienie. Skup się na swoich zadaniach. U2424H bezramkowy oferuje wrażenia niemal bez granic. Dodatkowo, eleganckie platynowo-srebrne wykończenie wzbogaca każde miejsce pracy.

Proste zarządzanie
Dell Display Manager
Zorganizuj swój ekran dzięki funkcji EasyArrange i skorzystaj z opcji zapisywania profili dzięki EasyArrange Memory. Zarządzaj swoimi monitorami za pomocą funkcji, które działają automatycznie, są wszechstronne i kompatybilne z wieloma narzędziami.
| Kolor | Srebrny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,274 x 0,274 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 364 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel USB-A -> USB-C Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Dodatkowe informacje | Czujnik światła otoczenia Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 2 - 3 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. DisplayPort - 2 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% DCI-P3: 85% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |



















































