Mobile Origin Powerbank 10 000mAh / Travel Charger Lightning USB-C black
Z Travel Charger Lightning o pojemności 10 000 mAh możesz naładować około trzy smartfony, jeden lub dwa MacBooki, jeden iPad oraz jeden smartfon itp. Wszystko zależy od urządzenia i warunków otoczenia.

Łatwe zasilanie urządzeń
Bezprzewodowe ładowanie
Bez plątaniny przewodów. Wystarczy położyć urządzenie na ładowarce i pozwolić, by technologia zrobiła swoje. Zgodny z Magsafe oraz innymi urządzeniami obsługującymi ładowanie bezprzewodowe.
Adaptery w komplecie
W komplecie znajdują się cztery adaptery do ładowania Powerbanków w USA, UE, Australii i Wielkiej Brytanii. Pasuje do gniazdek w ponad 150 innych krajach.
| Kolor | Czarny |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Wysokość | 35 mm |
| Dołączone akcesoria | Adapter do gniazdka - EU, US, AU, UK |
| Dodatkowe informacje | Zintegrowany kabel USB Typu-C Zintegrowany kabel Lightning |
| Napięcie nominalne | 3,7 V 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C Lightning |
| Prąd wyjściowy | 2 A 3 A 1,5 A 2,4 A 4,5 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Długość | 86 mm |
| Łączna moc | 20 W |









































