FIXED MagZen 6000 mAh biały
to solidne źródło energii dla Twojego iPhone'a i innych urządzeń. Ten niewielki powerbank o pojemności 6000 mAh oferuje również opcję bezprzewodowego ładowania iPhone'a z użyciem technologii MagSafe. Dzięki temu zapewnia szybkie i komfortowe ładowanie. Powerbank MagZen doskonale przylega do tylnej części iPhone'a, nie zasłaniając aparatu. Możesz łatwo przymocować go do telefonu i używać, niezależnie od tego, czy trzymasz go w dłoni, kieszeni czy plecaku.

Energia zawsze pod ręką
Ładuj dwa urządzenia jednocześnie
FIXED MagZen oferuje efektywne i wygodne ładowanie bezprzewodowe. To urządzenie umożliwia także tradycyjne ładowanie przewodowe przez port USB-C, który obsługuje Power Delivery 3.0 o mocy do 20 W. Dzięki temu możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie - jedno bezprzewodowo, a drugie za pomocą kabla, na przykład słuchawki. Ten sam port USB-C służy również do ładowania samego powerbanku. Diody na przedniej części poinformują Cię o bieżącym poziomie naładowania.

Bezpieczeństwo pod kontrolą
Powierzchnia baterii powerbanku MagZen jest pokryta miękkim silikonem. Takie rozwiązanie nie tylko zapewnia przyjemny dotyk, ale także chroni telefon przed zarysowaniami. Dzięki kompaktowym wymiarom, powerbank MagZen jest idealnym towarzyszem podróży. Urządzenie łatwo zmieści się w kieszeni lub plecaku, zawsze będąc pod ręką.

Przykładasz i ładujesz
Podczas ładowania bezprzewodowego wystarczy umieścić telefon (obsługujący ładowanie bezprzewodowe) w centrum zaznaczonego okręgu na powerbanku. Telefony z technologią MagSafe przyczepią się do środka za pomocą magnesów.

| Kolor | Biały |
| Pojemność nominalna | 6 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Delivery Funkcja magnetyczna MagSafe |
| Długość | 100 mm |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Wysokość | 15,5 mm |
| Szerokość | 63 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączna moc | 20 W |





















































