Monitor gamingowy LG UltraGear 27GS60F-B
Odkryj unikalne możliwości monitora LG UltraGear 27GS60F-B i zanurz się w grze. To urządzenie, stworzone z myślą o graczach, szybko stanie się Twoim portalem do wirtualnych światów. Dzięki wsparciu technologii HDR, monitor oferuje większy zakres jasności i kontrastu, co sprawia, że gry stają się bardziej immersyjne. LG UltraGear 27GS60F-B zapewnia płynny obraz w rozdzielczości Full HD, a technologie ochrony oczu minimalizują ich zmęczenie.

Zaprojektowany do gier
Szybki ekran, płynna rozgrywka
Wysoka częstotliwość odświeżania 180 Hz umożliwia szybkie wyświetlanie kolejnych klatek gry, co sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu możesz błyskawicznie reagować na ruchy przeciwników i łatwiej celować.

Niesamowita szybkość w grach
Bardzo krótki czas reakcji 1 ms (GtG) redukuje smużenie i pozwala na natychmiastową reakcję. Dzięki temu doświadczysz zupełnie nowych wrażeń w grach.

Technologia dla płynnej rozgrywki
Model 27GS60F-B został przetestowany przez NVIDIA i oficjalnie uznany za kompatybilny z technologią G-SYNC®. Oznacza to, że zapewnia doskonałe wrażenia z gry oraz skutecznie eliminuje zacinanie i rozrywanie obrazu.
Technologia FreeSync™ gwarantuje płynną i niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Znacznie redukuje rozrywanie i zacinanie obrazu.

Realistyczne doznania z HDR
Ten monitor obsługuje szeroką paletę kolorów, sRGB 99% (typ.) i HDR10. Oznacza to, że odtwarza kolory z wysoką dokładnością. Dzięki temu możesz zobaczyć doskonałe kolory, jakie zamierzyli twórcy gry, niezależnie od pola bitwy.

Przewaga po Twojej stronie
Dynamic Action Sync
Funkcja Dynamic Action Sync pozwala na zapisywanie kluczowych momentów w czasie rzeczywistym, zmniejsza opóźnienie wejściowe oraz umożliwia graczowi szybkie reagowanie na ruchy przeciwników.
Black Stabilizer
Funkcja Black Stabilizer pomaga unikać snajperów ukrywających się w ciemności i szybko uciekać przed eksplozjami.
Crosshair
Celownik jest umieszczony na środku, co ułatwia trafienie.
Licznik FPS
Funkcja FPS Counter pozwala monitorować szybkość ładowania obiektów. Podczas edycji materiału, grania w gry oraz oglądania filmów każda klatka ma znaczenie, a funkcja FPS Counter dostarcza informacji w czasie rzeczywistym.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,310 x 0,310 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 27 W |
| Wysokość (z podstawą) | 454 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Jasność | 240 cd/m² |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Szerokość | 614 mm |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | NVIDIA® G-SYNC® Compatible FreeSync™ NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 95% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~15° (do tyłu/w górę) |



























































