Telewizor Samsung QE77S85D OLED 4K 144Hz Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor Samsung QE77S85D posiada procesor Samsung wspomagany przez AI. Dzięki temu urządzenie dostarcza Ci obraz w lepszej jakości. Technologia AI Upscaling 4K, wspierana przez 20 sieci neuronowych, poprawia treści do jakości zbliżonej do 4K. Procesor NQ4 AI Gen2 optymalizuje zarówno obraz, jak i dźwięk, aby zapewnić Ci najwyższej klasy wrażenia, niezależnie od tego, czy oglądasz VOD, sport na żywo, czy grasz w ulubione gry.

Technologie dla lepszej rozrywki
Jakość obrazu
Znakomita jakość obrazu na telewizorze Samsung QE77S85D jest możliwa dzięki technologii AI Upscaling 4K. Dodatkowo, możesz być pewien autentyczności kolorów na ekranie, ponieważ urządzenie posiada certyfikat PANTONE. Tryb Komfort przyniesie ulgę Twoim oczom, automatycznie dostosowując jasność i temperaturę kolorów do pory dnia i nocy.

Jakość dźwięku
Przeżyj niesamowite wrażenia dźwiękowe z Dolby Atmos i wyjątkowymi głośnikami górnokanałowymi marki Samsung. Technologie takie jak Q-Symphony, dźwięk podążający za obiektem lite oraz aktywny wzmacniacz głosu zapewniają lepszą jakość dźwięku i jego głębię, co pozwoli Ci poczuć się jak w kinie.

Sprzęt dla graczy
Grasz na telewizorze? Masz do dyspozycji automatyczny Tryb Gry AI, co pozwoli Ci zapomnieć o godzinach spędzonych na zmianie ustawień. Panel gracza ułatwia szybkie sprawdzenie liczby FPS oraz skalę input laga. Z kolei zaawansowany Upłynniacz Ruchu 120 Hz pozwoli Ci cieszyć się rozgrywką bez opóźnień i rozmyć.

Oglądaj treści na eleganckim urządzeniu
Technologia OLED
Wyjątkowa technologia Samsung OLED zapewnia głęboką czerń, czystą biel i pełną paletę żywych kolorów. Dzięki nowoczesnym samoemisyjnym pikselom możesz cieszyć się realistycznymi, wyraźnymi i jaśniejszymi kolorami.
Smart TV Tizen
System operacyjny Samsung Smart TV Tizen wzbogaci Twoje doświadczenie rozrywki dzięki najnowszym aplikacjom i usługom, w tym Daily+, w której możesz z łatwością zarządzać swoimi codziennymi aktywnościami oraz SmartThings, które daje Ci możliwość sterowania Twoimi inteligentnymi urządzeniami za pomocą telewizora. System operacyjny Tizen chroni Twoją prywatność i dane osobowe za pomocą rozwiązania Bezpieczeństwo Samsung Knox.
Elegancki design w harmonii z obrazem
Opływowy Design telewizora został osiągnięty dzięki konstrukcji o eleganckiej i płynnej formie. Główną zasadą przy jej projektowaniu było skojarzenie z falą, gładkością i płynnością, aby Twój telewizor płynnie dopasował się do wystroju otoczenia i dawał efekt zanurzenia w obrazie.
Obejrzyj urządzenie w 360 stopniach
Samsung QE77S85D w AR
Zobacz, jak Samsung QE77S85D wygląda się w rzeczywistości. Kliknij i przeciągnij, by obejrzeć urządzenie z każdej strony. Skorzystaj też z trybu AR na swoim urządzeniu mobilnym, aby sprawdzić jak telewizor będzie się prezentować w Twoim pokoju.
| Wysokość z podstawą | 1060 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 991 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Szerokość | 1721 mm |
| Dołączone akcesoria | Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Przekątna ekranu | 77" |
| Dodatkowe informacje | Czujnik oświetlenia |
| Seria | S85D |
| Typ telewizora | OLED |
| Smart TV | Tizen |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 400 x 300 mm |
| Średni pobór mocy | 124 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.2 Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Standard HDR | HLG HDR10+ HDR10+ Adaptive |
| Technologie producenta | Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS) Q-Symphony |
| Technologie dźwięku i obrazu | Skalowanie obrazu do 4K (4K Upscaler) FILMMAKER MODE™ Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | Technologia HGiG - optymalizacja grafiki AMD FreeSync™ Premium Dedykowany tryb dla graczy AMD FreeSync Premium |
| Waga bez podstawy | 28,1 kg |























































