Powerbank magnetyczny JoyRoom 10000mAh 20W z podstawką niebieski
Magnetyczny powerbank JoyRoom zapewnia, że Twój smartfon lub bezprzewodowe słuchawki będą zawsze naładowane. Dzięki maksymalnej mocy 20 W i wsparciu technologii Power Delivery, ten powerbank oferuje szybkie ładowanie, umożliwiając odzyskanie energii nawet trzy razy szybciej niż tradycyjne powerbanki. Składana podstawka i odłączany przewód gwarantują komfort użytkowania w każdej sytuacji. Dodatkowo, inteligentny system kontroli temperatury zapewnia bezpieczeństwo zarówno urządzenia, jak i użytkownika.

| Kolor | Niebieski |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Wysokość | 20,5 mm |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Dodatkowe informacje | Funkcja magnetyczna MagSafe |
| Długość | 103 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) Lightning (In/Out) |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączna moc | 20 W |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C Lightning |
| Jump starter | Nie |









































