| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Regulowane stopki Wbudowany panel sterowania |
| Dopuszczalne obciążenie | 70 kg |
| Materiał nóg | Metal |
| Szerokość stelaża | 900 mm - 1,35 m |
| Podświetlenie | Nie |
| Regulacja wysokości | Elektryczna |
| Wysokość stelaża | 720 - 1180 mm |













29,45 zł x 20 rat 0%