| Kolor | Biały |
| Dodatkowe informacje | Regulowane stopki Uchwyt na słuchawki Wbudowany panel sterowania Dwustronny montaż |
| Dopuszczalne obciążenie | 70 kg |
| Materiał nóg | Metal |
| Podświetlenie | Nie |
| Regulacja wysokości | Elektryczna |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Grubość blatu | 18 mm |
| Wysokość biurka | 720 mm - 1,18 m |
| Typ produktu | Narożne |





















































