Telewizor 85" Sony K85XR70PAEP
Produkt Sony K85XR70PAEP to gwarancja doskonałej rozrywki dla każdego użytkownika. To zasługa wyważonego, niezwykle jasnego obrazu oraz kinowego dźwięku. Co więcej, nowoczesny interfejs został stworzony tak, aby obsługa była jeszcze bardziej płynna i intuicyjna.

Obraz i dźwięk na poziomie kina domowego
Płynny i wyraźny obraz
Oglądaj filmy tak, jak powinny wyglądać. Tryb kalibracji SONY PICTURES CORE, opracowany we współpracy z inżynierami Sony i specjalistami z Sony Pictures, zapewnia obraz o jakości studyjnej w Twoim salonie. Dodatkowo, telewizor obsługuje standardy IMAX Enhanced, DTS:X, Dolby Vision i Dolby Atmos, co gwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne i dźwiękowe.

Czysty i przestrzenny dźwięk
Technologia 360 Spatial Sound Mapping tworzy wirtualne głośniki obok fizycznych, co daje efekt kina i zapewnia autentyczne doznania dźwiękowe w domu. Funkcja skalowania 3D generuje wirtualny dźwięk przestrzenny z góry i z boku, korzystając wyłącznie z głośników telewizora. Nawet dźwięk 2- i 5.1-kanałowy może brzmieć jak 5.1.2-kanałowy. Dolby Atmos i DTS:X wspierają dźwięk przestrzenny na najwyższym poziomie.

Filmy i seriale
Tryb kalibracji Netflix, opracowany wspólnie przez Sony i Netflix, gwarantuje jakość obrazu na poziomie studyjnym w Twoim domu. W przypadku Prime Video, ustawienia obrazu są automatycznie dostosowywane do oglądanego materiału, w tym wydarzeń sportowych na żywo. Dla najmłodszych dostępne są profile dla dzieci, które umożliwiają korzystanie z Google TV w bezpieczny sposób.

Wygodne oglądanie filmów i seriali
Głosowe sterowanie
Telewizor K85XR70PAEP ułatwia obsługę. Wyszukuj filmy, odtwarzaj aplikacje, strumieniuj muzykę i kontroluj urządzenie za pomocą poleceń głosowych do Asystenta Google. Podłącz urządzenia obsługujące Alexę, aby sterować telewizorem bez użycia rąk. Dzięki integracji z systemami Apple, można nim zarządzać za pomocą Siri i aplikacji Apple Home.
Chromecast i Apple AirPlay 2
Bez problemu przesyłaj filmy, zdjęcia i seriale ze smartfona lub tabletu bezpośrednio na ekran telewizora K85XR70PAEP. Telewizor jest kompatybilny z Apple AirPlay 2, co ułatwia strumieniowe przesyłanie treści.
Złącze HDMI
Łatwe i pewne połączenie soundbara lub innych urządzeń przez HDMI. Złącze ARC/CEC ułatwia podłączenie i obsługę, eliminując problemy z kompatybilnością.
Biblioteka BRAVIA
Dzięki platformie SONY PICTURES CORE masz dostęp do najlepszych filmów od razu po włączeniu. Napisy filmowe pozwalają od razu rozpocząć oglądanie najnowszych tytułów.
| Wysokość z podstawą | 1111 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 1087 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Moc głośników | 4 x 10 W |
| Złącze HDMI 2.1 | Tak |
| Klasa energetyczna | C |
| Szerokość | 1891 mm |
| Dołączone akcesoria | Baterie do pilota Pilot |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Przekątna ekranu | 85" |
| Typ telewizora | QLED MiniLED |
| Smart TV | Google TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe |
| Standard VESA | 400 x 400 mm |
| Średni pobór mocy | 83 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 HEIF AC4 MPEG-2 MPEG-1 MPEG-4 ARW LPCM MP4 MP3 WMA AAC OGG JPEG AVC WAV FLAC XviD HEVC |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Seria | XR70PAEP |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Standard HDR | HDR10 HLG Dolby Vision |
| Technologie producenta | XR Motion Clarity XR Backlight Master Drive XR Clear Image |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio DTS – system dźwięku przestrzennego DTS HD – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) |
| Aplikacje | Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Wyszukiwanie głosowe Apple Airplay |
| Screen Mirroring | Chromecast |
| Klasa energetyczna HDR | F |
| Waga z podstawą | 50,7000 KILOGRAM |





































