| Kolor | Biały |
| Poziom hałasu | 66 dB |
| Moc ssania | 4300 Pa |
| Moc silnika | 40 W |
| Obszar działania | do 400 m² |
| Wysokość | 93 mm |
| Dołączone akcesoria | Narzędzie do czyszczenia Stacja ładująco-oczyszczająca Ściereczka do przecierania na sucho i mokro Worek na kurz Kabel zasilania |
| Dodatkowe informacje | Pokonuje przeszkody do 20 mm |
| Zasilanie | Akumulator |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 240 ml |
| Czujniki | Antykolizyjny Skanowanie laserowe dToF |
| Automatyczny powrót do stacji dokującej | Tak |
| Pojemność worka / pojemnika | 420 ml |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Pojemność akumulatora | 5200 mAh |
| Funkcje | Mapowanie otoczenia Harmonogram sprzątania Automatyczne opróżnienie pojemnika Rozpoznawanie dywanów Automatyczny powrót do bazy |
| Napięcie akumulatora | 14,8 V |
| Filtr | EPA E11 |
| Tryby sprzątania | Auto Obszar Niestandardowy |
| Liczba programów sprzątania | 5 |
| Średnica | 350 mm |





















