| Kolor | Biały |
| Moc ssania | 6000 Pa |
| Zasilanie | Akumulator |
| Dołączone akcesoria | Narzędzie do czyszczenia Zbiornik na wodę Szczotka boczna Nakładka mopująca Stacja ładująco-oczyszczająca Kabel zasilania Worek na kurz - 2 szt. |
| Dodatkowe informacje | Współpraca z Asystentem Google i Alexa Pokonuje przeszkody do 20 mm |
| Sterowanie | Sterowanie głosem Aplikacja mobilna |
| Czujniki | Krawędzi Wykrywający schody |
| Pojemność zbiornika na wodę | 150 ml |
| Automatyczny powrót do stacji dokującej | Tak |
| Pojemność worka / pojemnika | 400 ml |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Liczba programów sprzątania | 3 |
| Pojemność akumulatora | 5200 mAh |
| Funkcje | Wirtualna ściana Automatyczne opróżnienie pojemnika Strefy zakazane – wybrane miejsce na mapie jako obszar bez odkurzania Rozpoznawanie dywanów Automatyczne dostosowanie mocy ssania Automatyczny powrót do bazy |





































