| Kolor | Czarny |
| Moc ssania | 12000 Pa |
| Zasilanie | Akumulator |
| Dołączone akcesoria | Narzędzie do czyszczenia Stacja ładująca Środek czyszczący Szczotka boczna - 2 szt. Worek na kurz - 3 szt. Szczotka główna Przewód zasilający Uchwyt na nakładkę do mopa - 2 szt. Filtr - 3 szt. Przedłużenie rampy stacji bazowej Pad do mopowania - 12 szt. |
| Dodatkowe informacje | Współpraca z Asystentem Google i Alexa |
| Sterowanie | Sterowanie głosem Aplikacja mobilna |
| Czujniki | Wykrywający przeszkody |
| Pojemność zbiornika na wodę | 80 ml |
| Automatyczny powrót do stacji dokującej | Tak |
| Pojemność worka / pojemnika | 300 ml |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Pojemność akumulatora | 6400 mAh |
| Funkcje | Automatyczne opróżnienie pojemnika Rozpoznawanie dywanów Automatyczne dostosowanie mocy ssania Automatyczny powrót do bazy Automatyczne czyszczenie mopa Wysuwanie padów mopujących oraz szczotki bocznej Automatyczne podnoszenie mopa |
| Filtr | EPA E11 |
| Czas pracy | ok. 260 minut |

































