| Kolor | Czarny |
| Pojemność nominalna | 27 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Quick Charge |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Napięcie nominalne | 20 V 15 V 28 V 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Prąd wyjściowy | 5 A 2 A 3 A 1,5 A 2,25 A |
| Łączna moc | 140 W |



























































