| Kolor | Biały |
| Pojemność nominalna | 30 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz Quick Charge Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Napięcie nominalne | 4,5 V 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) Micro USB (In) |
| Prąd wyjściowy | 2,2 A 2 A 3 A 1,5 A 4,5 A |
| Łączna moc | 20 W |





















































