Podstawka Tracer Icestorm 17"
Podstawka Tracer Icestorm została stworzona z myślą o laptopach o przekątnej do 17". To akcesorium efektywnie chłodzi urządzenie, co przyczynia się do jego wydajności oraz minimalizuje ryzyko przegrzania. Produkt posiada metalową siatkę, która wspomaga cyrkulację powietrza, wentylator oraz możliwość regulacji kąta nachylenia w pięciu różnych pozycjach. Icestorm jest wyposażony w wentylator o średnicy 125 mm, który wytwarza strumień chłodnego powietrza, co skutecznie obniża temperaturę laptopa.

| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 15 dBA |
| Zasilanie | USB |
| Dodatkowe informacje | Regulacja nachylenia podstawki |
| Wysokość | 55 mm |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 2 szt. |
| Kompatybilność z laptopami | 17" |
| Średnica wentylatora | 125 mm |
| Materiały | Metal Plastik |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość obrotowa | 1000 obr./min. |
| Podświetlenie | Niebieskie |















