Zestaw QNAP TS-473A-SW5T
Sieć Ethernet o prędkości gigabitowej nie wystarcza już, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzeń 2,5G LAN i WAN. Zaktualizuj swoje urządzenie do przełącznika 2,5G już teraz. TS-473A nie tylko oferuje bezpieczne i niezawodne rozwiązanie do przechowywania danych, ale również wspiera uruchamianie wielu maszyn wirtualnych oraz kontenerów dla różnych aplikacji.

Żegnajcie Gigabity, witaj szybkości 2,5GbE
Inteligentna pamięć masowa
Serwer QNAP NAS obsługuje różne konfiguracje RAID, które oferują różne poziomy wydajności oraz redundancji danych. Migawki rejestrują pełny stan Twojego systemu NAS oraz danych. W razie potrzeby można przywrócić niektóre pliki i dane. To najlepszy sposób na odzyskanie plików po ataku złośliwego oprogramowania.
Tworzenie kopii zapasowych
Proste tworzenie kopii zapasowych z komputerów PC/Mac lub serwerów plików z obsługą Rsync, FTP i CIFS na serwerze NAS. Następnie można wykorzystać Hybrid Backup Sync do tworzenia kopii zapasowych danych na innym zdalnym serwerze NAS lub w chmurze, zgodnie z zasadą 3-2-1.
Poprawa wydajności
Zaawansowany mechanizm pełnotekstowego wyszukiwania Qsirch umożliwia szybkie wyszukiwanie dokumentów, plików multimedialnych oraz wiadomości e-mail przy użyciu słów kluczowych, kolorów lub twarzy. Technologia AI OCR pozwala na rozpoznawanie i przechwytywanie tekstu z obrazów.
Ekonomiczny 5-portowy przełącznik 2,5G
Zyskaj 2,5-krotnie szybszą transmisję, podłączając więcej urządzeń 2,5G, takich jak NAS, router/AP Wi-Fi 6, komputer/laptop itp. Pięć portów 2,5G NBASE-T pozwala na wykorzystanie potencjału sieci LAN/WAN 2,5 Gb/s. Obsługuje automatyczną negocjację oraz jest wstecznie kompatybilny z urządzeniami 1GbE. Automatyczne wykrywanie i blokowanie pętli zapewnia ciągłość działania sieci.
System QTS 5
System operacyjny QTS 5 oferuje wsparcie dla nowej generacji pamięci masowej z zoptymalizowanym interfejsem użytkownika. Umożliwia wdrażanie maszyn wirtualnych, monitoringu oraz cyberzabezpieczeń.
| Maksymalna obsługiwana pojemność | 250 TB |
| Dodatkowe informacje | Szyfrowanie woluminów Funkcja Wake on LAN/WAN |
| Procesor | AMD Ryzen V1500B (4 rdzenie, 2,2 GHz) |
| Wysokość | 180 mm |
| Dołączone akcesoria | Radiator dysku SSD M.2 - 2 szt. Zestaw montażowy Kabel sieciowy - 1 szt. Kabel zasilania - 1 szt. |
| Pamięć RAM | 8 GB (DDR4) |
| Rodzaje wyjść / wejść | PCIe 3.0 x4 - 2 szt. RJ45 (LAN) 2.5 Gbps - 2 szt. USB 3.2 Gen. 2 - 3 szt. |
| Kieszenie na dyski | M.2 PCIe NVMe 3.0 x1 - 2 szt. 2,5"/3,5" - 4 szt. (Hot swap) |
| Protokoły sieciowe | FTPS TFTP WebDAV LDAP Serwer SFTP Dynamiczny DNS (DDNS) VLAN (802.1Q) iPv4/iPv6 iSCSI SSH Serwer VPN Serwer DNS Serwer DHCP Serwer CIFS/SMB Serwer FTP Serwer NFS S.M.A.R.T. AFP HTTP SNMP Telnet |
| System plików | EXT4 |
| System plików dla dysków zewnętrznych | exFAT NTFS EXT3 EXT4 HFS+ FAT32 |
| RAID | 60 0 1 5 6 10 JBOD Single Disk 50 |
| Rodzaj | Bez dołączonego dysku |
| Typ obudowy | Tower |
| Ramka zabezpieczająca | Ramka Jumbo |
| Zasilacz | 250 W - 1 szt. |
| Pojemność | 0 TB |
| Zainstalowany dysk | Brak dysku |

