QNAP QSW-3216R-8S8T
Więcej portów 10GbE oraz większa oszczędność przestrzeni w atrakcyjnej cenie. QSW-3216R-8S8T od QNAP to niezarządzany przełącznik, który jest o 50% węższy od standardowych modeli, stworzony do montażu w szafie przemysłowej, z ośmioma portami światłowodowymi 10GbE SFP+ oraz ośmioma portami 10GbE RJ45.

Szybkie tworzenie efektywnej sieci
Elastyczne wdrożenie
Model QSW-3216R-8S8T, który działa w trybie plug-and-play, oferuje funkcje wykrywania oraz blokowania pętli sieciowej, co ułatwia stworzenie ekonomicznego i szybkiego środowiska sieciowego w Twoim domu lub biurze. Dzięki podwójnie węższej konstrukcji, QSW-3216R-8S8T łatwo mieści się w przestrzeni roboczej, nie zajmując zbyt wiele miejsca, a dwa urządzenia można umieścić w jednej szafie 1U.

Niezawodna wydajność
Model QSW-3216R-8S8T, dzięki kompaktowej metalowej obudowie, która sprzyja efektywnemu chłodzeniu, zapewnia stabilne i niezawodne działanie nawet przy pełnym obciążeniu. Trzy diody LED na przednim panelu ułatwiają monitorowanie aktualnego stanu systemu.

Kluczowe cechy
Wielogigabitowa łączność 10G
Przełącznik dysponuje ośmioma portami 10GbE RJ45 oraz ośmioma portami światłowodowymi 10GbE SFP+ do podłączania różnych interfejsów.
Rozwiązanie podstawowe
Automatyczne wykrywanie i blokowanie pętli zapewnia nieprzerwaną pracę sieci.
Kontrola przepływu
Zgodny z kontrolą przepływu IEEE802.3x w trybie Full-Duplex, QSW-3216R-8S8T zapobiega utracie pakietów.
| Architektura sieci | 10 Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 16 |
| Rozmiar tablicy MAC | 16 k |
| Ramka Jumbo | 9,000 B |
| Maksymalny pobór mocy | 49 W |
| Wysokość | 43 mm |
| Szerokość | 207 mm |
| Złącza | SFP+ - 8 szt. RJ-45 100/1000/10000 Mbps - 8 szt. |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 bz IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 z IEEE 802.3 ae IEEE 802.3 x IEEE 802.3 IEEE 802.3 an |
| Zarządzanie | Niezarządzalny |
| Przepustowość | 160 Gb/s |

















