QNAP QSW-M2106-4C
QSW-M2106-4C to zarządzany przełącznik Warstwy 2, który posiada cztery porty combo 10GbE SFP+/RJ45 oraz sześć portów 2,5 Gigabit. Obsługując przełączanie w Warstwie 2 oraz zarządzanie siecią za pomocą intuicyjnego interfejsu WWW, model ten umożliwia łatwe wdrażanie w hybrydowych środowiskach sieciowych o wysokiej prędkości i stanowi kluczowe rozwiązanie do zarządzania siecią, które może być wykorzystywane nawet przez osoby niebędące specjalistami w dziedzinie IT.

Szybkie tworzenie sieci
Elastyczne wdrożenie
QSW-M2106-4C wykorzystuje System przełączników QNAP (QSS), oferując prosty w obsłudze interfejs użytkownika w sieci WWW z funkcjami zarządzania Warstwy 2, co przynosi dodatkowe korzyści, ułatwiając konfigurację i zarządzanie siecią. Dzięki wysokiej wydajności, przyjaznym funkcjom zarządzania oraz kompaktowym rozmiarom, model QSW-M2106-4C umożliwia efektywną modernizację sieci, zapewniając łączność do 2,5GbE lub 10GbE, przy jednoczesnej optymalizacji przepustowości i bezpieczeństwa konserwacji sieci.

Kompaktowe wymiary
QSW-M2106-4C charakteryzuje się niewielkimi wymiarami oraz nowoczesnym designem, a jego teksturowana powierzchnia wyróżnia go spośród innych urządzeń. Uniwersalne złącze zasilania DC umożliwia elastyczne wdrożenie modelu QSW-M2106-4C oraz łatwe rozpoznawanie poszczególnych portów. Dzięki funkcji Plug-and-Play wystarczy podłączyć urządzenia do modelu QSW-M2106-4C, aby natychmiast rozpocząć ich obsługę.

Kluczowe funkcje
Łączność 10GbE
Przełącznik dysponuje czterema portami combo 10GbE SFP+/RJ45. Jest zgodny z technologiami 10GbE oraz NBASE-T, oferując pięć prędkości (10 G / 5 G / 2,5 G / 1 G / 100 M) dla szybkich sieci.
Łączność 2,5GbE
System przełączników QNAP (QSS), z intuicyjnym interfejsem sieciowym, oferuje przeglądowy pulpit nawigacyjny, zarządzanie portami oraz przewodnik po konfiguracji, co sprawia, że centralne zarządzanie siecią jest proste i intuicyjne.
Intuicyjny interfejs zarządzania
System QSS od QNAP jest łatwy w użyciu i oferuje pulpit nawigacyjny, zarządzanie portami oraz przewodnik po konfiguracji, co czyni centralne zarządzanie siecią bardziej intuicyjnym.
Sieć Warstwy 2
Zapewnia funkcje zarządzania Warstwy 2, takie jak LACP, VLAN, ACL i LLDP, co pozwala pracownikom działu IT efektywnie monitorować przepustowość sieci oraz zwiększać jej bezpieczeństwo.
RSTP
Jeden z nielicznych przełączników zarządzanych przez sieć, który obsługuje protokół RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol). Umożliwia łatwe i efektywne wdrażanie małych oraz średnich sieci, zapewniając możliwość rozbudowy, redundancję oraz zapobieganie powstawaniu pętli.
Aktualizacja oprogramowania układowego online
System QSS można zaktualizować jednym kliknięciem, co pozwala pracownikom działu IT na utrzymanie bezpieczeństwa sieci.
| Architektura sieci | 10 Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 10 |
| Rozmiar tablicy MAC | 16 k |
| Ramka Jumbo | 9,000 B |
| Maksymalny pobór mocy | 36 W |
| Wysokość | 43 mm |
| Szerokość | 290 mm |
| Złącza | Combo port BASE-T/SFP - 4 szt. RJ-45 100/1000/2500 Mbps - 6 szt. |
| Typ obudowy | Biurkowy |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.1 AB IEEE 802.3 bz IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 z IEEE 802.3 ae IEEE 802.3 ad IEEE 802.3 x IEEE 802.1 w IEEE 802.1 Q IEEE 802.1 p IEEE 802.3 IEEE 802.3 an |
| Zarządzanie | Zarządzalny L2 |
| Przepustowość | 55 Gb/s |
| Warstwa przełączania | 2 |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |











