Inteligentne gniazdko TESLA Dual SD300
Zyskaj pełną kontrolę nad zużyciem energii elektrycznej w swoim domu. To podwójne, inteligentne gniazdko pozwala na stałe monitorowanie pracy dwóch podłączonych urządzeń. Sterowanie jest możliwe z dowolnego miejsca za pomocą smartfona. Aplikacja TESLA Smart, dostępna w języku polskim na systemy iOS i Android, umożliwia zdalne zarządzanie. Obsługa głosowa jeszcze bardziej upraszcza korzystanie z urządzenia. Dzięki integracji z Asystentem Google i Amazon Alexa można ustawiać harmonogramy włączania i wyłączania sprzętów. Każde gniazdo można kontrolować osobno, korzystając z aplikacji TESLA Smart.

Większa kontrola
Urządzenia bez inteligentnych funkcji, ale z możliwością rozbudowy
Czy w Twoim domu znajdują się sprzęty, które działają poprawnie, lecz nie mają funkcji smart? Nie ma problemu. Wystarczy podłączyć je do tego inteligentnego gniazdka. TESLA Smart Plug Dual SD300 dodaje funkcje zarządzania dwoma urządzeniami jednocześnie i sprawdzi się świetnie przy telewizorach, przenośnych grzejnikach, wentylatorach czy lampach. Za pomocą aplikacji można zdalnie je włączać i wyłączać, a także ustawiać automatyczne scenariusze. Dodatkowo można śledzić zużycie energii na bieżąco i analizować długoterminowe statystyki.

Automatyzacja oszczędza czas
Dzięki aplikacji można łatwo ustawić, kiedy i jak mają działać podłączone sprzęty. Gniazdko może uruchomić ogrzewanie przed powrotem do domu, przyciemnić światła na noc, a nawet włączyć telewizor, co jest przydatne podczas nieobecności, na przykład podczas wakacji, by stworzyć wrażenie, że ktoś jest w domu. Możesz także zaplanować działanie urządzeń na konkretne dni i godziny, korzystając z harmonogramów.

Wygodne sterowanie głosem, aplikacją i ręcznie
TESLA Smart Plug Dual SD300 umożliwia trzy sposoby obsługi. Możesz włączać i wyłączać urządzenia ręcznie, korzystając z przycisku. Kontrolę zapewnia także aplikacja mobilna, którą podłączysz do domowej sieci Wi-Fi. Dodatkowo, urządzenie współpracuje z głosowymi asystentami Google Assistant i Amazon Alexa, co pozwala na sterowanie bez użycia rąk. Monitoruj stan podłączonych sprzętów i ich obciążenie, a także automatycznie wyłączaj nieefektywne urządzenia, aby oszczędzać energię i obniżać rachunki, korzystając z ustawień automatycznych scenariuszy.

| Kolor | Biały |
| Wysokość | 97 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Łączność | Wi-Fi |
| Dodatkowe informacje | Maksymalne obciążenie 3680W Przycisk zasilania |
| Kompatybilność | Smartfony Tablety Google Home Amazon Alexa |
| Zarządzanie | Aplikacja mobilna |
| Częstotliwość | 2,4 GHz |
| Wymagania systemowe | Android iOS |
| Funkcje | Sterowanie podłączonymi urządzeniami Harmonogramy zasilania Zdalne zarządzanie Statystyki zużycia energii |
| Rodzaj uziemienia | SCHUKO |























