Inteligentne gniazdko TESLA SP300
TESLA Smart Plug SP300 3 USB to nowoczesne gniazdo. Oferuje dwa porty USB-A oraz jeden port USB-C. W erze ładowarek USB, jest to niezwykle przydatne do zasilania telefonów komórkowych, słuchawek oraz innych urządzeń elektronicznych. Chcesz monitorować aktualne lub długoterminowe zużycie energii przez podłączone urządzenie? Dzięki inteligentnemu gniazdku zyskasz stały wgląd w zużycie energii. Wprowadź inteligentne funkcje do każdego urządzenia. Skorzystaj z aplikacji, aby ustawić czas, dzień lub warunki, w jakich urządzenie podłączone do TESLA Smart Plug SP300 3 USB ma się włączać lub wyłączać.

Zwiększ swój komfort
Łatwe sterowanie ręczne, przez aplikację lub głos
Masz możliwość ręcznego włączania i wyłączania gniazda oraz portów USB za pomocą przycisku, jak również zdalnie. Dzięki aplikacji dostępnej w języku polskim, możesz wygodnie zarządzać urządzeniem z telefonu komórkowego lub tabletu działającego na systemie iOS lub Android. Aplikacja integruje również wszystkie inteligentne produkty Tesla z osobistymi asystentami.

Automatyzuj według własnych potrzeb
Zapewnij sobie inteligentną automatyzację i scenariusze. Gniazdo może włączyć lampę, gdy tylko wrócisz do domu. Ogrzewanie można aktywować, gdy temperatura spadnie poniżej ustalonego poziomu lub wyłączyć, gdy osiągnie określoną wartość. Możesz zaplanować włączenie światła, telewizora lub muzyki na określony czas, nawet gdy jesteś na wakacjach. To sprawi, że będzie wyglądać, jakby ktoś zawsze był w domu.

Podłącz cztery urządzenia
Z trzema portami USB oraz jednym tradycyjnym gniazdkiem możesz jednocześnie zasilać aż cztery urządzenia. Moc 12 W wystarczy do nocnego ładowania telefonów komórkowych, a także urządzeń elektronicznych o niskim poborze mocy, takich jak inteligentne zegarki i słuchawki Bluetooth.

Oszczędzaj pieniądze i śpij spokojnie
Zarządzaj gniazdem 220 V oraz wszystkimi portami USB oddzielnie z telefonu komórkowego. Aplikacja umożliwia sprawdzenie, które gniazdo jest aktualnie aktywne. Zawsze będziesz mieć pewność, że w łazience nie zostawiłeś włączonej lokówki ani żelazka. Możesz również zdalnie uruchomić ładowanie słuchawek z portu USB w salonie, nie włączając lampy podłączonej do inteligentnego gniazda.

| Wysokość | 75 mm |
| Szerokość | 52 mm |
| Łączność | Wi-Fi |
| Dodatkowe informacje | Maksymalne obciążenie 3680W Zawiera 3 porty USB Przycisk zasilania |
| Kompatybilność | Smartfony Tablety Google Home Amazon Alexa |
| Zarządzanie | Aplikacja mobilna |
| Częstotliwość | 2,4 GHz |
| Wymagania systemowe | Android iOS |
| Funkcje | Sterowanie podłączonymi urządzeniami Harmonogramy zasilania Zdalne zarządzanie Statystyki zużycia energii |
| Rodzaj uziemienia | SCHUKO |













