Monitor Dell P2425 do biura i domu
Żywe kolory oraz wyraźny obraz z każdego kąta widzenia – Dell P2425 to doskonały monitor, który sprawdzi się zarówno w biurze, jak i podczas domowych seansów filmowych. Jego smukła konstrukcja idealnie wpasuje się w każde wnętrze, a niemal bezramkowy design umożliwia wyświetlanie obrazu od krawędzi do krawędzi. Dell P2425 zapewnia komfortową pracę oraz rozrywkę na najwyższym poziomie.

Produktywność przez cały dzień
ComfortView Plus
Ogranicza emisję szkodliwego niebieskiego światła do ≤35%. Dzięki temu zapewnia wygodę przez cały dzień, nie rezygnując z precyzyjnego odwzorowania kolorów.

Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Obserwuj ruch na ekranie dokładnie tak, jak powinien wyglądać – płynnie i dynamicznie. Matryca z częstotliwością odświeżania 100 Hz wyświetla więcej klatek na sekundę, co sprawia, że filmy i gry stają się jeszcze bardziej realistyczne. W efekcie dostarczają więcej emocji i lepszej zabawy.

Wyraźne detale
P2425 to monitor z ultracienką ramką, który obsługuje różnorodne systemy operacyjne. Technologia In-Plane Switching (IPS) zapewnia spójne, żywe kolory przy szerokim kącie widzenia. Współczynnik kontrastu 1500:1 gwarantuje głębszą czerń oraz jaśniejszą biel.

Oprogramowanie Dell Display Manager
Zorganizowany ekran dzięki funkcji EasyArrange oraz możliwość zapisywania profili dzięki funkcji EasyArrange Memory. Zarządzanie monitorami za pomocą zaawansowanych, zautomatyzowanych funkcji, które są kompatybilne z wieloma narzędziami. Szybki dostęp do ulubionych opcji i funkcji za pomocą menu oraz skrótów klawiaturowych.

Większy komfort
Rozbudowane opcje połączeń
Monitor został wyposażony w różnorodne porty do podłączania wszystkich akcesoriów. W tym port USB-C typu downstream, który zapewnia zasilanie o mocy do 15 W.
Ergonomiczny kształt
Monitor umożliwia regulację w zakresie pochylenia, obrotu w pionie, poziomie oraz zmiany wysokości.
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:10 |
| Wielkość plamki | 0,270 x 0,270 mm |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 14 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 364 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Szerokość | 532 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel USB-B -> USB-A Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 24,1" |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |

















































