Monitor Dell P2425H do biura i domu
Intensywne kolory oraz wyraźny obraz z każdego kąta – Dell P2425H to doskonały wybór zarówno do pracy w biurze, jak i do domowych seansów filmowych. Jego smukła konstrukcja idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, a niemal bezramkowy design umożliwia pełne wykorzystanie ekranu. Dell P2425H zapewnia wygodę pracy oraz rozrywki na najwyższym poziomie.

Produktywność przez cały dzień
ComfortView Plus
Ogranicza emisję szkodliwego niebieskiego światła do ≤35%. Dzięki temu zapewnia komfort użytkowania przez cały dzień, nie wpływając na dokładność odwzorowania kolorów.

Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Dzięki częstotliwości odświeżania 100 Hz, ruch na ekranie jest płynny i dynamiczny. Matryca wyświetla więcej klatek na sekundę, co sprawia, że filmy i gry stają się jeszcze bardziej realistyczne, dostarczając większych emocji i lepszej zabawy.

Wyraźne detale
P2425H to monitor z ultracienką ramką, który wspiera różnorodne systemy operacyjne. Technologia In-Plane Switching (IPS) zapewnia spójne, żywe kolory przy szerokim kącie widzenia. Współczynnik kontrastu 1500:1 gwarantuje głębszą czerń oraz jaśniejszą biel.

Oprogramowanie Dell Display Manager
Zarządzanie ekranem dzięki funkcji EasyArrange oraz możliwość zapisywania profili z pomocą EasyArrange Memory. Monitorowanie za pomocą zaawansowanych, zautomatyzowanych funkcji, które są kompatybilne z wieloma narzędziami. Szybki dostęp do ulubionych opcji i funkcji za pośrednictwem menu oraz skrótów klawiaturowych.

Zwiększony komfort
Różnorodne opcje połączeń
Szeroki wybór portów do podłączania wszelkich akcesoriów, w tym port USB-C typu downstream, który oferuje zasilanie do 15 W.
Ergonomiczny design
Monitor umożliwia regulację w zakresie pochylenia, obrotu w pionie i poziomie oraz dostosowania wysokości.
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 12 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 364 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | C |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Szerokość | 539 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel USB-B -> USB-A Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 typu-C - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |





























































