Monitor Dell S2725DS do użytku domowego i biurowego
Zyskaj wygodę podczas pracy i relaksu z monitorem Dell S2725DS. Stworzony z myślą o biurze oraz domowych zastosowaniach, imponuje swoją funkcjonalnością, a jednocześnie dba o zdrowie Twoich oczu dzięki technologiom ochrony wzroku. Model S2725DS wyposażony jest w panel WQHD, który oferuje szerokie kąty widzenia, co czyni go idealnym do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, dokumentami tekstowymi oraz podczas przeglądania stron internetowych i multimediów.

Zaprojektowany do oglądania i słuchania
Nowa jakość dźwięku
Doświadcz bardziej szczegółowego i przestrzennego dźwięku dzięki wyższej mocy wyjściowej, szerszemu pasmu przenoszenia oraz większemu zakresowi decybeli w porównaniu do wcześniejszych modeli. Wybierz preferencje dźwiękowe spośród sześciu predefiniowanych profili: Standardowy, Film, Gra, Muzyka, Głos oraz jednego profilu do personalizacji.
Zachwycający obraz
Zredukowana emisja szkodliwego niebieskiego światła przy zachowaniu wysokiej dokładności odwzorowania kolorów, z oceną 4 gwiazdek w skali TÜV Eye Comfort dzięki funkcji Improved ComfortView Plus. Ciesz się spójnością kolorów oraz wyrazistością obrazu dzięki 99-procentowemu pokryciu przestrzeni barw sRGB i współczynnikowi kontrastu 1500:1. Dodatkowo, częstotliwość odświeżania 100 Hz zapewnia płynniejsze przewijanie obrazu i lepsze odwzorowanie ruchu.
Stylowe opcje konfiguracji
Udoskonalony system zarządzania kablami zapewnia porządek na biurku, a podstawowe złącza oraz wygodne dodatkowe połączenia umieszczone z boku oferują wiele wejść do konfiguracji z różnymi urządzeniami. Dodatkowo, łatwe przełączanie między transmisjami strumieniowymi a grami relaksacyjnymi jest możliwe dzięki dwóm wbudowanym portom HDMI. Zwiększ swoją wydajność dzięki funkcji EasyArrange, która pozwala na zorganizowanie aplikacji, poczty e-mail i okien na jednym ekranie.
Innowacyjne materiały
Monitor został starannie wykonany z wyselekcjonowanych materiałów zrównoważonych, w tym: 85% plastiku poużytkowego oraz tworzyw sztucznych pozyskanych z urządzeń komputerowych w ramach obiegu zamkniętego, 100% aluminium z recyklingu oraz co najmniej 20% szkła z recyklingu. Wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu przyczynia się do ochrony zasobów naturalnych i redukcji negatywnego wpływu na środowisko.
Wygoda w każdym kącie
Możesz regulować kąt nachylenia monitora, obracać go w pionie i poziomie oraz dostosowywać jego wysokość, aby idealnie dopasować go do każdego zadania w dowolnym miejscu.
| Kolor | Czarno-biały |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 21,4 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 389 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Szerokość | 611 mm |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 1.4 - 2 szt. |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |



















































