Kinkiet wewnętrzny/zewnętrzny Wi-Fi Hama 176564
Hama 176564 to prosty kinkiet Wi-Fi w kolorze białym, który pozwala na swobodną regulację stożka świetlnego. Wykorzystaj inteligentne oświetlenie, aby nadać wyjątkowy nastrój w swoim domu lub ogrodzie. Kinkiet charakteryzuje się uniwersalnym i minimalistycznym stylem, co sprawia, że doskonale komponuje się w różnych aranżacjach wnętrz. Eleganckie wykończenie czyni lampę Smart Home atrakcyjnym elementem dekoracyjnym. Kinkiet Wi-Fi od Hama nie wymaga instalacji bramki – przekaźnika między siecią bezprzewodową a urządzeniem, co oznacza, że nie musisz kupować ani instalować dodatkowego sprzętu. Wystarczy, że połączysz go z domową siecią Wi-Fi.

Dostosuj oświetlenie w swoim domu do własnych potrzeb
Zarządzanie bez wstawania
Zarządzaj oświetleniem bez potrzeby sięgania do włącznika na ścianie. Możesz to zrobić, siedząc wygodnie na kanapie, korzystając z aplikacji na swoim smartfonie lub wydając polecenie asystentowi głosowemu Google Assistant lub Amazon Alexa.
Aplikacja mobilna Hama Smart Hama pozwala na modyfikację ustawień kinkietu, zarówno gdy jesteś w domu, jak i poza nim.

Zarządzanie zdalne
Lampą Wi-Fi Hama możesz również sterować, gdy nie ma Cię w domu, za pośrednictwem aplikacji. Powiadomienia push informują o aktualnie włączonych urządzeniach, co pozwala na wyłączenie światła w dowolnym momencie, nawet gdy jesteś poza domem.

Obszerne możliwości regulacji
Światło kinkietu Hama możesz płynnie ściemniać oraz zmieniać jego temperaturę barwową. Aplikacja umożliwia także tworzenie scenariuszy świetlnych oraz zarządzanie grupami urządzeń. Lampa posiada również regulację stożka świetlnego, co pozwala na skierowanie go w górę lub w dół.

| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 300 lm |
| Liczba źródeł światła | 16 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Łączność | Wi-Fi |
| Kompatybilność | Google Home Amazon Alexa |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania Harmonogram pracy |
| Szerokość | 100 mm |
| Dodatkowe informacje | Ochrona przed zachlapaniem IP44 |
| Wysokość | 100 mm |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Typ | Kinkiet |
| Barwa światła | Biała |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | 6 W |













