Zewnętrzne inteligentne gniazdko Wi-Fi Hama 176627
Hama 176627 to zewnętrzne gniazdko Wi-Fi, które pozwala na wygodne zarządzanie oświetleniem w ogrodzie lub lampkami choinkowymi przed domem. Możesz nim sterować za pomocą aplikacji lub komend głosowych. Dodatkowo, gniazdko działa bez potrzeby użycia koncentratora, co eliminuje konieczność zakupu dodatkowego sprzętu i obniża koszty. Gniazdo nawiązuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z routerem.

Inteligentne oświetlenie i komfort
Funkcja programowania gniazdka
Inteligentne gniazdko zewnętrzne Wi-Fi Hama 176627 może pełnić rolę wyłącznika czasowego: możesz zaplanować włączanie i wyłączanie lamp ogrodowych, zraszaczy, pomp oraz innych urządzeń na określone godziny lub powiązać je z wschodem lub zachodem słońca. Ustaw to w aplikacji, aby nie musieć o tym pamiętać.

Pełna kontrola za pomocą aplikacji mobilnej
Zawsze masz dostęp do informacji o bieżącym stanie urządzeń podłączonych do gniazdka bezprzewodowego Hama 176627 dzięki aplikacji lub powiadomieniom push. Aplikacja Hama Smart Home umożliwia rozbudowę i integrację Twojego inteligentnego domu z wieloma produktami Smart Home marki Hama.
Z pomocą aplikacji Hama Smart Home lub asystentów głosowych Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple Siri, możesz zarządzać inteligentnym gniazdem z dowolnego miejsca – to wygodniejsze niż korzystanie z gniazda sterowanego pilotem.

Oszczędność energii
Inteligentne gniazdko zewnętrzne Wi-Fi Hama 176627 umożliwia zarządzanie poszczególnymi urządzeniami elektrycznymi na zewnątrz zarówno poprzez automatyzację w aplikacji, jak i w dowolnym czasie i miejscu, aby zużywały energię tylko wtedy, gdy jest to niezbędne.

Wodoodporność
Zewnętrzne gniazdko Wi-Fi Hama 176627 wyposażone jest w gumowaną pokrywę i doskonale nadaje się do użytku na zewnątrz dzięki odporności na zachlapanie (IP44), co zapewnia jego niezawodność w różnych warunkach atmosferycznych.

| Wysokość | 52 mm |
| Szerokość | 52 mm |
| Łączność | Wi-Fi |
| Kompatybilność | Google Home Amazon Alexa |
| Dodatkowe informacje | Wodoodporność IP44 Maksymalne obciążenie 2300W |
| Zarządzanie | Aplikacja mobilna |
| Funkcje | Sterowanie podłączonymi urządzeniami Harmonogramy zasilania Zdalne zarządzanie |
| Rodzaj uziemienia | SCHUKO |















