| Kolor | Biały |
| Moc ssania | 6000 Pa |
| Obszar działania | do 224 m² |
| Zasilanie | Akumulator |
| Dołączone akcesoria | Narzędzie do czyszczenia Zbiornik na wodę Szczotka boczna Nakładka mopująca Stacja ładująca Przewód zasilający |
| Sterowanie | Sterowanie głosem Aplikacja mobilna |
| Funkcje | Regulowanie prędkości przepływu wody Automatyczne dostosowanie mocy ssania |
| Czujniki | Wykrywający przeszkody Czujnik laserowy LDS Krawędzi |
| Pojemność zbiornika na wodę | 235 ml |
| Filtr | EPA E11 |
| Automatyczny powrót do stacji dokującej | Tak |
| Pojemność worka / pojemnika | 570 ml |
| Czas pracy | ok. 280 minut |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Zapamiętywanie wielu map | 2 mapy |
| Liczba programów sprzątania | 4 |
| Pojemność akumulatora | 5200 mAh |































